Default

טאבו

מודעות גוגל

לטופסי לשכת המקרקעין   – טופסי טאבו לחץ כאן 

ניהול הקרקעות בישראל ושטחי הנדלן שבה מנוהלים על ידי לשכות רישום מקרקעין הפזורות ברחבי הארץ. חלק מהפעולות בלשכות יכוללהעשות על ידי עורכי דין בלבד וחלק על ידי כל אדם באמצעות מכונות אוטומטיות למידע המוצבות בלשכות וחלק באמצעות יפוי כח והנחיות של עורך הדין. מרבית הלשכות נמצאות במרכזי ממשלה או באיזורי מסחר המציעים חניה צמודה בעלות של 15 עד 25 שקלים לשעה בשעות השיא.

מומלץ להגיע ללשכות בשעת בוקר מוקדמת ולהרשם לתור במספר קטן ככל האפשר

שם לשכה

שם העובד המנהל את הטאבו

כתובת הטאבו

פקס

טלפון 

כתובת דו”אל טאבו

טאבו ירושלים

 גב’ כנרת כהן

 רחוב בן יהודה 34

02-6467815

02-5696130

Rishum-Jerusalem@justice.gov.il

02-6240705

טאבו נצרת

 מר אסף קוריס

 רחוב המלאכה 16

02-6467819

04-6478080

Rishum-Nazareth@justice.gov.il

04-6553102

טאבו חיפה

 גב’ עדנה שבודי, עו”ד

רח’ פל-ים 15א’ קריית הממשלה (בניין ב’)

02-6467822

04-8634040

Rishum-Haifa@justice.gov.il

04-8634091

טאבו

עכו **

טאבו חדרה

גב’ עדנה שבודי, עו”ד
מר מוחמד פאעור

 שלום הגליל 1

04-9551358

04-9551354

 Rishum-Haifa@justice.gov.il

 גב’ עדנה שבודי, עו”ד

 רח’ הילל  יפה 13

04-6224954

04-6224953

 Rishum-Haifa@justice.gov.il

טאבו נתניה

 גב’ מירב בנקובר עו”ד

 רחוב ברקת 3

02-6467825

09-8600222

Rishum-Netanya@justice.gov.il

09-8624610

טאבו פתח תקוה

מר לירון קריגל, עו”ד

 רח’ ההסתדרות 26

02-6467833

03-9056555

Rishum-PT@justice.gov.il

03-9043190

טאבו      תל אביב

 גב’ גילה שבת

 שד’ מנחם בגין 125

02-6467827

03-7634683

Rishum-TA@justice.gov.il

03-7634691

טאבו חולון

 גב’ נילי קיבש

 רחוב קדושי קהיר 23

02-6467830

03-5025858

Rishum-Holon@justice.gov.il

03-5025800

טאבו רחובות

 מר רביב מייזל,עו”ד

 אופנהיימר 10 פארק תמר

02-6467835

08-9314141

Rishum-Rehovot@justice.gov.il

08-9314144

טאבו באר שבע

 גב’ תקוה בר-דוד

 רחוב  התקוה 4 (קריית הממשלה)

02-6467836

08-6264477

Rishum-BS@justice.gov.il

08-6264490

איתור כספים אבודים |  חישוב פנסיה  | בדיקת ביטוחים | מחזור משכנתא | סוכן או ביטוח ישיר השוואה