Default

שבוע הספורט של ישראל מחוז ירושלים 2016

שבוע הספורט של ישראל

מחוז ירושלים 2016

תאריך לאירוע ספורט 2016 ישוב אירוע סוג האירוע כתובת האירוע הספורט 2016 שעת התחלה שעת סיום משוערת
27.5.16 אלקנה מירוץ עממי אלקנה הר הגלעד 2 אלקנה 8 11
22.5.16 בקעת הירדן טורניר כדורשת- נשים+ אימון פתוח לכלל נשות הבקעה מועצה איזורית בקעת הירדן 19:30 22:00
24.5.16 בקעת הירדן אירוע ראווה+ טורניר בטאקוואדו לילדים מועצה איזורית בקעת הירדן 17:00 19:30
27.5.16 בקעת הירדן עלייה לסרטבא- לנוער מועצה איזורית בקעת הירדן 19:00 05:00
27-28.5.16 בקעת הירדן אירוע מוטורי- ארצי מועצה איזורית בקעת הירדן 09:00 16:00
25.5.16 בקעת הירדן טורניר קליעה למטרה- ילדים לל"ג בעומר מועצה איזורית בקעת הירדן 16:00 17:30
20.5.2016 אבו גוש סובב אבו גוש אופניים ( שיתוף אבו גוש והסביבה ) יציאה מאולם ספורט רח' השלום 33 07:00:00 09:30:00
21.5.2016 אבו גוש כדורסל בנות אבו גוש + הרי ירושלים רח' השלום 33 07:12:00 13:00:00
22.5.2016 אבו גוש טורניר כדורגל ביה"ס תיכון רח' השלום 33 10:00:00 13:00:00
23.5.2016 אבו גוש טורניר כדורגל ביה"ס חטיבת ביניים רח' השלום 33 10:00:00 13:00:00
24.5.2016 אבו גוש טורניר כדורגל ביה"ס יסודי אבו גוש רח' השלום 33 10:00:00 13:00:00
25.5.2016 אבו גוש טורניר כדורגל ביה"ס השלום רח' השלום 33 10:00:00 13:00:00
27.5.2016 אבו גוש צעדה רח' השלום 33 17:00:00 19:30:00
25.05.2016 אלעד יום ספורט אולם הספורט רחוב אבטליון 7 חמש אחה"צ
23.5.16 אפרת מרוץ רחובות אפרת 10:00 13:00
24.5.16 בית אל טורניר רגל בנים יסודי ביס בנים 09:00 13:00
24.5.16 בית אל סל בנים יסודי ביס בנים 09:00 13:00
25.5.16 בית אל טורנירים סל ורגל חטב בנים 09:00 14:00
23.5.16 בית אל טורניר מחניים ביס בנות 10:00 14:00
23.5.16 בית אל הרצאה ביס בנות 12:00 13:30
23.5.16 בית אריה יום ספורט קהילתי רח' הזית 1 16:00 20:00
24.5.16 בית אריה טורניר כדורשת רח' הזית 1 18:00 21:00
25.5.16 בית אריה טורניר קט רגל רח' הזית 1 17:00 19:30
27.5.16 בית אריה מרוץ דרור רח' הזית 1 08:00 13:00
25.5.16 ג. זאב מסע אופנים לכל המשפחה יציאה מתאנה 6 8 11
20.5.16 ג.זאב יום ספורט בבריכה התאנה 6 10 14
20.5.16 ג.זאב ספורט לגיל הרך התאנה 6 11 12
23.5.16 ג.זאב טורניר טניס רב גילאי התאנה 6 12 13
22.5.16 ג.זאב חגיגת זומבה אמהות ובנות התאנה 6 17 18
23.5.16 ג.זאב ספינינג תחת כיפת השמים התאנה 6 17 21
20.5.16 גדרה שישי כושר – אימון פונקציונלי אולם ע"ש שוש מייזל 08:00 09:30
24.5.16 גדרה מאמאנט אולם ע"ש שוש מייזל 19:30 22:00
26.5.16 גדרה אולימפיאדת הילדים מכון וינגייט
27.5.16 גדרה שישי כושר- ציקונג גדרה פארקים יישוביים 07:00
26.5.16 גוש עציון – אלון שבות סטריטבול אזורי גבעה צהובה אלון שבות 14:00 22:00
20.5.16 ירושלים סובב ירושלים סובב ירושלים 06:00 13:00
20-27/5/2016 ירושלים אירועי ספורט במרחבים הציבוריים בשכונות- בעיקר בגינות ציבוריות שכונות העיר: גילה, גינות העיר, בקעה, פסגת זאב, ק. יובל 17:00 19:00
22.5.16 מודיעין עילית צעידה פארק קנדה 09:30 14:00
22.5.16 מודיעין עילית ארוע ספורט לנשים מרכז פיס קהילתי החדש 19:00 22:00
23.5.16 מודיעין עילית גלישה- נוער בסיכון חוף בת ים 14:00 18:00
25.5.16 מודיעין עילית ארוע ספורט ילדות מרכז פיס קהילתי החדש 14:45 19:00
26.5.16 מודיעין עילית ספורט לגיל הרך מרכז קהילתי יהודה הנשיא 1 10:00 13:00
23.4.16 מודיעין עילית טורניר – נערות בסיכון מרכז פיס קהילתי החדש 13:30 15:00
26.5.16 מטה בנימין ארוע ספורט ארצי לאשה הדתית מרכז לרנר, ירושלים 12:00 20:00
26.5.16 מטה בנימין מרוץ טלמונים טלמון 17:00 22:00
26.5.16 מטה יהודה מסע אופניים מושב זנוח 16:00 21:00
20-26.5.16 מעלה אדומים הפעלות ספורט בכל בתי הספר העיר משתנה 09:00 11:00
20-26.5.16 מעלה אדומים פעילות הורים ילדים בכל חוגי הספורט משתנה משתנה משתנה
22.5.16 מעלה אדומים אליפות מעלה אדומים הפתוחה בשחיה קאנטרי אדומים 17:00 20:00
22-24.5.16 מעלה אדומים סטריטבול – 7 מרכזים אולמות הספורט השונים 16:00 21:00
23.5.16 מעלה אדומים אליפות מעלה אדומים בג'ודו דקל חטיבה 17:00 19:30
24.5.16 מעלה אדומים אליפות התעמלות אומנותית מרכז הפיס 16:00 18:30
22.05.2016 מעלה אפרים טורניר קראטה מתנ"ס מעלה אפרים 16 19
23.05.2016 מעלה אפרים קט-רגל מתנ"ס מעלה אפרים 9 12
25.05.2016 מעלה אפרים כדור-עף מתנ"ס מעלה אפרים 9 12
25.05.2016 מעלה אפרים כדורסל מתנ"ס מעלה אפרים 9 12
24.05.2016 מעלנ אפרים אתלטיקה ישוב ומתנ"ס 9 12
22.3.16 נחל שורק – יד בנימין הרצאה בנושא תזונה יד בנימין 20:00 22:00
23.4.16 נחל שורק – יד בנימין יום פתוח במכון הכושר יד בנימין 06:00 23:00
23.4.16 נחל שורק – יד בנימין פעילות חוויתית לביה"ס יד בנימין 10:00 13:00
23.4.16 נחל שורק – יד בנימין יום פתוח במכון הכושר יד בנימין 06:00 23:00
24.5.16 נחל שורק – יד בנימין מסע אופניים ומופע סיום יד בנימין 16:00 20:00
25.5.16 נחל שורק – יד בנימין תחרויות ריצה ביה"ס יד בנימין 11:00 13:00
27.5.16 נחל שורק – יד בנימין תחרות שחייה לגברים יד בנימין 10:00 13:00
26.5.16 נחל שורק – ניצן מרוץ הלפיד ניצן 16:00 20:00
22/05/2016 קרית ארבע הפסקה פעילה בתי ספר 10 10.3
23/05/2016 קרית ארבע ניידת ספורט שכונת לב הקרייה 16 18
24/05/2016 קרית ארבע יום בריכה בריכה עירונית 15 22
25/05/2016 קרית ארבע יום הליכה מתנ"ס 16 19
26.5.16 קרית ארבע ניידת ספורט שכונת נופי ממרא 16 18
27.5.16 קרית ארבע אליפות כדור עף חופים שכונת נופי ממרא 14 17
22.5.16 קרית יערים נשים אולם מתמידים חדש 20:00-23:00
24.5.16 קרית יערים גברים/נוער אולם פסיפס 16:00-23:00
26.5.16 קרית יערים נערות פסיפס 11:00-14:00
26.5.16 קרית יערים נוער פסיפס 14:00-18:00
20.5.16 קרית עקרון צעדת האביב סובב קרית עקרון 08:30 11:30
24.5.16 קרית עקרון טורניר ותיקים וכוכבים רח' משה שרת 33 קרית עקרון 18:00 22:00
24.5.16 תמר – עין גדי הפניניג בסגנון אוליפיאדה לנוער קיבוץ עין גדי ארבע אחה"צ שבע בערב