אבו גוש סוכות מופעים וכרטיסים שבועות 2020

אבו גוש סוכות מופעים וכרטיסים

כמדי שנה מתקיים בכפר אבו גוש פסטיבל צלילי מוסיקה קלאסית. בכתבה זו אבו גוש סוכות מופעים וכרטיסים

לכל חובבי המוסיקה הקלאסית , נתראה בתוכנית ההופעות של הפסטיבל הבא ! בינתיים תוכלו לקרוא ולראות תמונות מיוחדות 

ההיסטוריה של פסטיבל אבו גוש  

הפסטיבל נערך באחד הכפרים היפים בהריי ירושלים . הפסטיבל מושך אליו חובבי מוסיקה קלאסית וחובבי מוסיקה באשר הם המבקשים לטעות מפניני המוסיקה הקלאסית בעיבודים חדשים או במוסיקה פופלארית בעיבוד קלאסי. 

אבו גוש סוכות מופעים וכרטיסים יום שבת 29/09/2018 מדריך מופעים מלא של הפסטיבל כרטיסים לכל ההופעות החל מ 101 שח בלבד הופעות לפי ימים באתר הכרטיסים של הפסטיבל

מנזר ארון הברית אבו גוש

מנזר ארון הברית אבו גוש

לא על החומוס לבדו המסעדות המעולות של אבו גוש 

הכפר אבו גוש הפך בשנים האחרונות לממלכה קולנירית של המטבח הים התיכוני. אני חושב שאני והיא פקדנו את רובן ובכולן ללא יוצא מהכלל טעמנו מאכלים מעולים טעימים וטריים.

הכפר אבו גוש הוא אחד הכפרים העתיקים סמוך לירושלים. בלב הכפר סוכן מסגד שנתרם לתושבים על ידי ממלשת צ'צ'ניה. בימי הממלכה התורכית קבוצות אוכלוסייה נדדו , הוא הובאו על ידי הקיסר , בין קצוות האימפריה . ישנן טענות שמקור תושבי אבו גוש הן מהקצוות הרוסים של האימפריה. בכל מקרה הרווחנו את אחד היישובים היפים ומסבירי הפנים בישראל.

אבו גוש 2020 מוסיקה הופעות היסטוריה המדריך המלא לפסטיבל המוסיקה אבו גוש המלצות על מסעדות וטיולים באזור פינות חמד מיוחדות בכפר הציורי . במשך השנים הופיעו בפסטיבל אמנים מרחבי העולם ומישראל והעלו מופעים ייחודיים לפסטיבל את המופעים ואת המסעדות בכפר גדשו אלפי צופים ומבקרים לחגיגה של ממש.