אגמון החולה סוכות 2021 מרתון הצפרות של קק"ל

אגמון החולה סוכות 2021 מרתון הצפרות של קק"ל

אטרקציות בצפון מהלך חול המועד סוכות 2021. איזה פעילויות יש בצפון ובאגמון החולה. תאריכי חופשות מערכת החינוך. אגמון החולה סוכות 2021 מרתון הצפרות של קק"ל.

אגמון החולה סוכות 2021

אגמון החולה סוכות 2021

בתמונות: אגמון החולה. צילום ישראל פרץ, ארכיון הצילומים של קק"ל, מרכז המבקרים אגמון החולה צילום: ענת חרמוני, ארכיון הצילומים של קק"ל

עוד באתר – כל הפעילויות חול המועד סוכות 2021 

מודעות גוגלאיזה אטרקציות יש בצפון חול המועד סוכות 2021?

אז בואו ונמליץ לכם על פעילות ייחודית, חינוכית ומהנה לכל המשפחה. אם בחרתם לטייל בצפון או בטח אם אתם מתגוררים באזור. בחול המועד סוכות: מרתון הצפרות של קק"ל – צפרתון באגמון החולה.

פארק הטבע והצפרות מציע למבקרים יום מלא חוויות סביב עולם הציפורים, כחלק מאירועי צפרות שמקיימת קרן קימת לישראל במוקדים נוספים בארץ
פארק הטבע והצפרות אגמון החולה-קק"ל מזמין אתכם ליום מלא חוויות בחול המועד סוכות, במסגרת אירועי ה"צפרתון" שעורכת קק"ל בשלושה מרכזים ברחבי הארץ.

מה יש לראות באגמון החולה? 

אירועי הצפרתון באגמון יתקיימו ביום חמישי ה-23 בספטמבר ויפתחו עם מיני-מרתון צפרות למשפחות – בין השעות 10:00-12:00, במהלכו יוכלו צוותים משפחתיים לדגום כמה שיותר מינים של ציפורים בשטח האגמון, ולזכות בפרסים יקרי ערך. ההרשמה למיני-מרתון תהיה בעמדת המידע וההרשמה באגמון.

כמה עולה כניסה לאגמון החולה? היכן ניתן להזמין מקום ולהירשם מראש לטיול בשמורה? 

כל הפעילות תתקיים בין השעות 10:00-16:00. לוח זמנים מלא תוכלו למצוא באתר קק"ל מותנה בהרשמה מראש בקישור הבא – הרשמה לסיור באגמון החולה

אז מה עושים עם הילדים בסוכות? איפה אפשר לטייל באוויר הפתוח בכיף- בשמורות הטבע. באתר רכזנו עבורכם עשרות פעילויות של רשות שמורות הטבע והגנים, פעילות קרן קיימת לישראל והמלצות על טיולים ברחבי הארץ. אז אם גם אתם שואלים מה לעשות עם הילדים בחופשה. אם גם אתם שאולים איזה אטרקציות מומלצות יש בחופש סוכות – זו הכתבה עבורכם.

חופשת חול המועד סוכות 2021 תאריכים מתי חוזרים ללמוד?  

הורים תהיו מוכנים כי זו חופשת החגים האחרונה לשנת תשפ"ב חופשת סוכות 2021 כולל שמחת תורה חופשות מערכת החינוך החל מתאריך 20/09/2021. לפי לוח שנה לועזי עברי חופשת סוכות מסתיימת בתאריך 29/09/2021. מערכת החינוך חוזרת לפעול שוב ב30/09/2021.