אודישנים MKR עונה 2 הרשמה

אודישנים MKR עונה 2 הרשמה

אחרי עונה ראשונה מרשימה שמחנו לשמוע על עונה 2 MKR לצפייה ישירה . בימים אלו נפתחה ההרשמה לאודישנים MKR עונה 2 הרשמה . על עונה 2 של המטבח המנצח תכנית הבישול המצליחה של חיים כהן ורותי ברודו בכתבה הבאה

MKR 2020 העונה החדשה לצפייה ישירה 

אודישנים MKR עונה 2 הרשמה

אודישנים MKR עונה 2 הרשמה צילום מסל יוטיוב

אודישנים MKR עונה 2 הרשמה למבחנים

לפעמים לא קשה לזהות אצל הכותב חיבה לתכנית שהוא מסקר. אז אתם בטח כבר מרגישים שאני מאד אבל מאד אוהב את תכנית הבישול MKR לצפייה ישירה וממתין לעונה 2. אולי בגלל המקצועיות חיים כהן אולי בגלל האישיות הכובשת של רותי ברודו והאמירה הצנועה אך הבלתי מתפשרת שלה , ובכלל מהתוצאה – תכנית בישול מעולה לצפייה ישירה שמשאירה טעם של עוד ואגב כך מספקת תמונת מצב של המיקרוקוסמוס של החברה הישראלית.

איך נרשמים לאודישן של MKR עונה 2

My kitchen rules חוזרת לעונה שנייה בקשת ערוץ 12 אנו טרם יודעים מתי היא עולה לשידור אך סביר להניח שלאחר החגים כבר נראה את חיים ורותי עם מתחרים טריים שיבשלו את מהלב ויוציאו את הנשמה לשרוד בתכנית התובענית הזו.

mkr עונה 2

החדשות השמחות הן שבימים אלו  ניתן להירשם למיונים לעונה השנייה  MKR תוכנית הבישול הזוגית שכבשה את ישראל כמו את  יתר המדינות בהן מהיא משודרת בזיכיון MKR המטבח המנצח של רשת השידור  Seven Network האוסטרלית .  

מי מתאים להירשם לאודישנים MKR חיים כהן רותי ברודו 

  • חובבי בישול שאוהבים לבשל יחד בצמד אבא,אמא,בן או בת זוג, חבר או חברה טובים או כל ציוות אחר
  • אלופים באירוח צילוח ויכולים להרים ארוחה שלא נופלת מהגשה במסעדה שווה במיוחד
  • ואנו נוסיף שגם חוש הומור ויכולת עמידה בלחץ לא תזיק לכם , ככה ממה שראינו בעונה 1 MKR

חשוב לזכור שהרשמה למיונים אינו בגדר הסכמת הערות או המפיקים לכך שאתם תוזמנו לאודישן , כמו בתוצאות בחירות לכנסת 2020 אין הבטחות לכלום . 

אודישנים MKR עונה 2 הרשמה לתוכנית החדשה 2020 עם כל הפרטים שיובילו אתכם למיונים אודישנים ואולי גם זכייה בתכנית הבישול הטובה ביותר על המסך שלנו בינתיים אפשר לבדוק זכאות מס שלילי ולקבל מענקים ממס הכנסה