אוצרות שלא נמצאו בעולם

אוצרות שלא נמצאו בעולם

על אף שנדמה לנו שהמדע והטכנולוגיה נצחו את סודות העבר עדיין קיימים אוצרות שלא נמצאו בעולם שמוגדרים בחזקת  Great treasures to be found. הכנו רשימה של 3 אוצרות גדולים שטרם התגלו ואם אתם מספיק סקרנים אולי כדאי לכם לארוז תרמיל ולצאת לדרך.

עדכון ערוץ ההיסטורי העונה 7 אוצר האי המקולל 

הנה זה בא וכמה שאני המתנתי להכרזה הזו ! אז הנה ערוץ ההיסטוריה הכריז באופן רשמי שהעונה השביעית של אוצר האי המקולל לשנת 2020 האם השנה יתגלה האוצר בערוץ ההיסטוריה ?  .

ציור של רפאל בשווי מאות מליוני דולרים

יצירת האומנות Portrait of a Young Man של רפאל נגנבה מהמוזיאון של קרקוב בפולין בתחילת המלחמה.

הציור הנדיר טרם התגלתה 80 שנה לאחר מלחמת העולם השנייה. חלק מהיצירות שהנאצים בזזו אומנם התגלו אך הציור של רפאל עדיין מחכה למוצא.

אוצרות שלא נמצאו בעולם

אוצרות שלא נמצאו בעולם ורפאל במרכז צילום מסך 

זהב נאצי בארגנטינה

בשנת 2017 קבלנו הוכחה לנוכחות הנאצית על אדמת ארגנטינה כאשר אוצר נאצי ענק נחשף .
תכנית של נטפליקס הוסיפה מידע על הזהב הנאצי בדרום אמריקה וכמו שזה נראה היום האוצרות שמחפשים באירופה עשו את הדרך ליבשת אחרת.

תעלומות בלתי פתורות נטפליקס עונה 2 

הכסף האגדי של פאבלו אסקובר

שוב סדרה של נטפליקס ושוב אוצר גדול שמלהיב את הדמיון  של מחפשי אוצרות. אסקבור הרוויח מליארדים בעולם שכבר היה קשה להחביא בו כסף לא חוקי. לפי הדעה הרווחת הוא קבר מאות מליוני דולרים בשדות של קולומביה וחלק עדיין מחכים למגלי אוצרות , מסודרים היטב בשטרות של 100 דולר .

עכשיו כאשר גם אל צאפו בכלא נשארנו עם עונה שלישית של  אל צ'אפו לצפייה ישירה נטפליקס . אגדה אחת מתחת לאדמה אגדה שנייה בכלא סופרמקס בארצות הברית. לך תבנה על אוצרות כאלה !

הגביע הקדוש וארון הברית

האוצר הגדול מכולם ! אם המסדר הטמפלרי לא מצא אותו והוא לא נשרף בחורבן ירושלים , אז היכן נמצא ארון הברית ולהיכן נעלם הגביע הקדוש .

השארנו אותנו לסוף הרשימה , כי מכל האוצרות בעולם , שבני האדם החביאו וטרם מצאו , מדובר בשני אוצרות מיסטיים שגילוי של אחד מהם ישכתב את ההווה שלנו .

אולי בעונה השביעית אוק איילנד חוזרת 

עדכון : העונה השביעית של אוצר האי המקולל 

2020 הנה זה בא וכמה שאני המתנתי להכרזה הזו ! אז הנה ערוץ ההיסטוריה הכריז באופן רשמי שהעונה השביעית של אוצר האי המקולל מתחילה. בפרק העשירי התגלה על האי מתכת מימי הביניים , הרבה לפני תגלית בור הכסף . ייצור מתכת שכזו היה מקובל במזרח התיכון ומרכז אירופה ובוודאי לא לצפון אמריקה. התגלית התבצעה על ידי גלאי מתכות .

אוצרות שלא נמצאו בעולם רשימת האוצרות הגדולים בעולם שטרם נמצאו וממתינים לגילוי. זהב נאצי , ציור של רפאל אסקובר ועוד 2 אוצרות שאולי נמצאים בארץ  כל השאר זה פשוט היסטוריה