אוצר האי המקולל הסוף צפייה וסיכום העונה

אוצר האי המקולל הסוף צפייה וסיכום העונה

הרבה זמן לא היה לערוץ ההיסטוריה תכנית להיט שהפכה לקאלט וסחפה רבבות צופים בכל העולם. כתבה מיוחדת על אוצר האי המקולל הסוף. לקראת עונה 6 של האוצר מאוק איילנד אנו מגישים כתבה מיוחדת על אוצר האי המקולל הסוף צפייה וסיכום העונה ערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה הפך את אוק איילנד 2020 לשדה של הפתעות ארכאולוגיות . ריק לגינה ומרטי לגינה קרובים מאי פעם לגלות את בור הכסף של האי המקולל על אי קטן לחופי נובה סקוטיה 

אוצר האי המקולל הסוף

אוצר האי המקולל הסוף

אוצר האי המקולל הסוף 

ייאמר מיד - טרם נמצא אוצר אמיתי על האי אוק. אוצר האי המקולל הסוף מרמז על הפוטנציאל שיש להמשך עונה 6 של אוצר האי המקולל.

סוף עונה 5 אוצר האי המקולל מחזירה את החיפוש אחר האוצר לנקודת ההתחלה - בור הכסף הוצף מים ברגע שהיה נדמה שמשהו עומד להתגלות זו . עכשיו כאשר אנחנו כבר באמצע עונה 7 ועם הפנים לאוצר האי המקולל עונה 8 כל צופה חש התרגשות גדולה. 

אין ספק , שאם יש אוצר על האי אוק , אז הוא נכלל ללא ספק במסגרת 5 האוצרות האבודים הגדולים בהיסטוריה.

נכון לעכשיו גילו האחים לגינה , כוכבי ערוץ ההיסטוריה ,סימנים לנפט. רוח , נשיאים וגשם אין. 

עונה 8 אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה

אוצר האי המקולל עונה 8 לצפייה ישירה חייבת לתת לנו תשובה האם נמצא אוצר באי אוק על בסיס התגליות המרתקות שהתגלו בעונה 7 במהלך שנת 2020 המשודרת בשיאו של משבר הקורונה . אנחנו מדברים פה על תגליות רחבות היקף במרכז הביצה כולל טבעת מסתורית אשר שופכת אור חדש על פתרון תעלומת האי המקולל ועבודתם של ריק לגינה מרטי לגינה.

עונה 7 עדכון שידור מ 05/11/2019 עמוק לשנת 2020

אני מודה התרגשתי מאד. ערוץ ההיסטוריה הכריז על 36 פרקים חדשים של עונה 7 אוצר האי המקולל . אז מה אנחנו עומדים לקבל בעונה החדשה. נראה שהפעם לא יהיו אלה כפתורים ומטבעות אלא תגליות גדולות מאד. מדברים על ספינה טרופה בעומק הביצה שעל האי. מדברים חשיפת בור הכסף במלואו לרבות התא מהחפירות בשנת 1928 של ויליאם צ'אפל שבהן דווח על זהב שנצפה על המקדח . אז אנו נמתין לתאריך השידור ! ערוץ ההיסטוריה צפייה ישירה תכניות מומלצות .

אוק איילנד אוצר אבוד או מיתוס חסר בסיס

על מנת להבין מה אוצר האי המקולל הסוף צפייה וסיכום העונה  צריך לחזור להתחלה .

בניגוד לאוצרות אחרים , שישנם טענות לקיומם או שיש כתבה חידה שאמור להוביל אליהם , כמו  אוצרות הזהב בהריי הרוקי , הריי שהאוצר באוק איילנד הוא בגדר תעלומה . 

הכל התחיל לפני כ 220 שנה. האי אוק השוכן לחופי קנדה שמש כאי מקלט לשודדי ים שפעלו באזור. קרבתו של האי ליבשה הביאה לחופיו מבקרים וביניהם את הנער דניאל מק'גיניס. 

בימים ההם שלא היו טלפונים חכמים או חבילות גלישה לבלות בהם את הזמן העולם היה מסתורי וזמן הרפתקאות שונות ומשונות ממש ליד הבית. דניאל מק'גיניס , אירי במוצאו ,לפי השם. היה זה שהדליק את מיתוס האוצר.

נטען שהוא גילה , על אחת הגבעות הגלגלת הקשורה לענף ומתחתיו אדמה שנראית כאילו נחפרה וכוסתה ובכך נולד המיתוס  סביב Oak Island. 

החומרים מהם עשוי חיפוש אוצר באוק איילנד 

מאז צמיחת המיתוס ומתחילת המרדף אחר האוצר של אוק איילנד , עברו באי כעשר משלחות מצוידות בתקוה.

חיפוש אוצרות זו עבודה שנאחזת בתקוה . חורקת שיניים נאחזת בציפורניים. זו לא עבודת פקידות משמונה עד ארבע. זה מסע שעשוי מרצון לעושר , תהילת עולם . תשאלו את מי שמצא .

כאן באוק איילנד , אי האלונים , האחים לגינה רעבים למצוא אוצר , יש להם חדוות חיים והמון כבוד למי שהיה שם לפניהם.

הגישה הענוגה שלהם לכל מי שהיה שם כבר לפניהם , הופכת את הסדרה מאוסף של סוסי פרא השולחים את המקדח לעומק בור הכסף , לתכנית הרותחת של ערוץ ההיסטוריה. 

האם נמצא אוצר באי אוק ?  

 

האם נמצא האוצר באי אוק ?

לא ! אבל התגלו מספר פריטים שרומזים שממש אבל ממש כדאי להתחיל את צילומי עונה 6 אוצר האי המקולל