אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה

תחזיקו חזק כי זה הולך להיות חזק במיוחד ! אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה שוברת שיאים של התעניינות בעולם. ההבטחה לתגלית זהב גדולה על האי ופירוק בור הכסף מבטיחים עונה שישית ומרהיבה במיוחד . 

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה עם כל המידע החשוב על גילוי האוצר והחיפוש של מרטי לגינה ריק לגינה בעונת תגלית הזהב

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 הולכים בגדול או הולכים הביתה 

מרטי לגינה לא יכול היה לתאר זאת יותר טוב . העונה השישית היא העונה האחרונה שבה הקהל לא יקבל תגלית גדולה אמיתית על האלונים. אם למשך 5 עונות הצופים שמרו נאמנות לסדרה המון בזכות האלמנט האנושי והחיבה למשפחת לגינה ובעיקר לכבוד שהעניקה למחפשי האוצר הקודמים , הריי שעונה 6 אוצר האי המקולל חייבת להיות עם תגלית גדולה או מסקנה חד משמעית. 

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה

אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה צילום מתוך סרטון פייסבוק 

תגלית זהב על אוק איילנד 

מבטחים לנו זהב . כאשר מבטיחים לנו תגלית ומרטי לגינה מתחייב על כך בקדימונים לעונה יש לי רק מסקנה אחת ברורה - תהיה תגלית זהב על אי האלונים. בעונה הזו כבר אף אחד על האי לא מחפש לקדוח חור באדמה של בור הכסף. 

אל האי הובא ציוד כבד במטרה לחפור את בור הכסף תוך כדי פירוק כל גרגר חול על הגבעה. מיקום בור הכסף המקורי אבד במרוצת השנים ובשנה שעברה נחשפנו לתגלית מרעישה שכללה במות חיפוש שונות של מגלי אוצרים קודמים לאחים לגינה 

עונה 6 פרק 1 אוצר האי המקולל 

אז הנה מה שצפוי לנו העונה במשך 30 פרקים שאמורים עלות בערוץ ההיסטוריה ( לא ניתן ניתן לראות את הסדרה בנטפליקס וחבל ).

  1. האחים לגינה מצאו זהב על אי האלונים . בשלב זה של העונה אנחנו לא יודעים עדיין מה גודל הממצא אך מה שבטוח שזו לא תגלית פשוטה ויש לתת עליה את הדעת . חושבים שזה פשוט למצוא זהב ?  קחו גאלי מתכות ולכו להסתובב בגן אברהם ברמת גן. נסו למצוא זהב .
  2. האחרים לגינה יחד עם צוות התכנית פרקו לגורמים את בור הכסף מעל  מפרץ סמית ולמעשה חשפו אותו. הגבעה שבה מספר בורות כסף , נוהגת להציף קידוחים במים החל מעומק מסוים. כעת לאחר שהגבעה נחפרה שכבה שכבה התגלה שם מבנה עתיק יומין , מעשה ידי אדם .

הסדרה אוצר האי המקולל עונה 6 פרק 1 צפייה ישירה משודר בערוץ ההיסטוריה ובישראל ניתן לצפות בו בו במסגרת שידורי yes או שידורי הוט hot .