אוצר האי המקולל עונה 7 תאריכים ספוילרים

אוצר האי המקולל עונה 7 תאריכים ספוילרים

התכנית מספר 1 בערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה חוזרת בגדול . רשמו ביומנים ב 05/11/2019 עולה לאוויר העונה השביעית יחד עם כל הגיבורים בהובלת מרטי וריק לגינה . קבלו את אוצר האי המקולל עונה 7 תאריכים ספוילרים 

אוצר האי המקולל עונה 7 תאריכים ספוילרים

אוצר האי המקולל עונה 7 תאריכים ספוילרים

2020 השנה של הביצה ומנהרות ההצפה בבור הכסף

אוצר האי המקולל עונה 8 כבר לא נראית כמו חלום רחוק אל הכרח של ההפקה וערוץ ההיסטוריה. כל מי שנהנה מתכנית אוצר האי המקולל עונה 7 לצפייה ישירה יודע שהתגליות החדשות בשנת 2020 הן לא רק מרתקות אלא בעיקר כאלו שיכולות לכתוב את ההיסטוריה מחדש.

מה עוד קרה החודש שנותן תקווה לתגלית גדולה על האי 

אי האלונים לחופי נובה סקוטיה ( סקוטלנד החדשה ) שומר לעצמו יותר מדי סודות במשך יותר מדי זמן. אבל לאור תגליות החודש האחרון אנחנו אופטימיים שתגליות גדולות בדרך. החודש האחרון היה בהחלט מרתק ! בסדרה של בשורות מהחל החיצון חזקו את המצדדים בחיים מחוץ לכדור הארץ. כאילו התכנית חייזרים מהעבר קבלה חיזוק חיובי מההווה.

התגלה כוכב עם סימני מים דומה לכדור הארץ 

הרחק בחלל במרחק 128 שנות אור מכדור הארץ נמצא כוכב עם סימני מים. כאשר יש מים על כוכב מרוחק כמו planet K2-18b , אז לפי המדע המוכר לנו יש סיכוי למצוא שם חיים. זה ממש רחוק מכאן , אבל מצד שני זה הכי קרוב למה שאנחנו מכירים בתור חיים מחוץ לכדור הארץ.

ובינתיים על אי קטן לחופי קנדה דרישת שלום מהעבר

המתנו לא מעט זמן אבל הנה זה מגיע ! ערוץ ההסיטוריה עושה סוף לשמועות ומכריז באופן רשמי . the curse of oak island season 7 air date . הפרק הראשון של העונה השביעית ישודר ב 05/11/2019 ויכלול , ככל הנראה תגליות חדשות ומדהימות שאמורות לחכות לנו בביצה הגדולה ובבור הכסף , איך לא  !

מרטי לגינה ריק לגינה וצוות אוצר האי המקולל חוזרים לעונה חדשה 

למרות שאין אישור ממקור רשמי המקורב לסדרה או למרטי וריק lagina עושה הרושם שהעונה תתמקד בשני אתרי חיפוש מרכזיים. למעשה היא תהיה המשך ישיר של עונה 6 The Curse of Oak Island Season .

אם תחפור בביצה תגלה דברים מפתיעים

פרד נולן שנפטר לא מכבר היה אחד מוותיקי החוקרים על האי. הוא גלה עובדות ופרטים מדהימים הגאוגרפיה וקשרים הנדסיים בין מקומות על האי. אחת הטענות הבולטות שלו היו שהביצה היא למעשה מלאכותית , ביצה fake , או לפחות כזו שקבלה עזרה מבני אדם על מנע להגיע לצורתה הנוכחית.

בסוף העונה הקודמת הצוות , שוב באמצעות טכנולוגיה חדישה גלה סיכוי לתגלית מדהימה. אובייקט דמוי ספינה היה נראה שוכב בתחתית הביצה והוא דמה מאד לספינה. אני לא יודע מה אתכם אבל מייד נזכרתי בספינה שהביאה את ריצ’רד לאי בסדרה אבודים .

למעשה כבר בכתבה על התגלה אוצר על האי המקולל 2019 סיכום עונה 6 דווחנו על  אוצר חדש שהתגלה על האי המקולל. כל המידע על העונה חדשה התגליות הגדולות שישדורו בשנת 2019 והפתרון בו נצפה בשנת 2020 פתרון התעלומה שישודר בקרוב בערוץ ההיסטוריה . התכנית אינה משודרת במסגרת נטפליקס ישראל .