אטרקציות בתל אביב חג שבועות

אטרקציות בתל אביב חג שבועות 2023

סקירת אירועים אטרקציות בתל אביב חג שבועות הופעות , פסטיבלים פעילות עם ילדים , מסעדות זולות וכרטיסים מוזלים להופעות אטרקציות בתל אביב חג שבועות אטרקציות בתל אביב 2023 שבועות תל אביב המדריך המלא. נזכיר לגולשים כי במהלך סוף השבוע אמור לשרור בגארץ מזג אוויר חם מהרגיל. מה עושים?. שותים מים, נחים בצל ומגלים ערנות.  

עכשיו באתר ברכות לחג שבועות איחולים לשבועות תמונות מקוריות

שבועות  2023 אירועים הופעות מוסף חג

כבכל שנה ישראל חוגגת את חג שבועות על שמותיו השונים בארוחות משפחתיות עוגות גבינה ועוד פינוקים מיוחדים. צוו האתר הכין עבורכם מגזין מיוחד שבועות 2023 עם המון הצעות לפעילות בחג שבועות המלצות לטיולים בשבועות 2023!.

מתי יוצא החופש השנה?.

תחילת החופשה וערב חג השבועות: יום חמישי, ה' בסיוון, 25 במאי 2023.

סוף החופשה: יום שבת, ז' בסיוון, 27 במאי 2023.

החזרה ללימודים: יום ראשון, ח' בסיוון, 28 במאי 2023.

אירוע עירוני חוגגים ביכורים בעיר הלבנה אטרקציות בתל אביב חג שבועות 2023

סעודה וחגיגת שבועות בשדרות ההשכלה שלישי,23.5.23, 16:30, ההשכלה 17.
רמת ישראל ביצרון מתחפשת לקיבוץ אורבני לכבוד החג עם מופע רוקנרול של אינדי- ילד לכל המשפחה בסימן יהונתן גפן. מה בתכנית? שזירת פרחים, אוטוזבל – המשאית מתארחת עם פעילויות ילדים, מצעד עגלות וחלוקת תעודות לתינוקות החדשים של השכונה ועוד הפתעות.

חוגגים ביכורים בכיכר גבעון

מתי האירוע?. יום שלישי, 23.5.23, 16:30, כיכר גבעון.
מה מחכה לחוגגים? הכיכר הופכת לכפר- עם תפאורת חציר, פירות ושפע פעילויות ייחודיות: גיבון גבינות, טווית צמר, שזירת פרחים, טחינת קמח באבני ריחיים, ריקודי עם (מופע והרקדה), משחקייה לקטנטנים.

הנחיות למבלים באירועי שבועות מזג אוויר ושרב

במגן דוד אדום מזהירים מפני השרב הצפוי בימי חג בעת חגיגות שבועות במרכז. לפיכך נזכיר לכם הקפיד על שתייה מרובה של נוזלים ולהתאים את הבגדים למזג האוויר ולשעות הפעילות. מה עוד צריך לעשות?. לשתות כמויות מספיקות של נוזלים מעבר לתחושת הצימאון.

טיולים חינם בתל אביב מקומות מעניינים במיוחד

טיול על חוף הים ביפו מהנמל הציורי והישן ועד גן הפסגה לגבול הצפוני של בת ים משלב תצפית לים ולשוליים של יפו

סיור בירקון לאזור שבע טחנות. מה היה כאן?. שרידי טחנות הקמח שפעלו באזור עם הרבה טבע בלב העיר ניתן להחנות רכבים ליד קניון איילון

מטיילים ברחובות ההיסטוריים בין הבימה לכיכר מלכי ישראל דרך שדרות חן באחד האיזורים היפים של תל אביב עם הרבה צל שבילי אופניים ומקום להליכה של כשעה עד בריכת הדגים מול עיריית תל אביב

חוף הים הצפוני תל ברוך מספק הצצה לשולי הטבע האחרונים של תל אביב. היכן נמצא המקום?. מול המלון שהפך לבית דירות. האזור עדיין מהווה בית גידול לבעלי חיים וצמחי חוף ים יפים. ללכת מהר לפני שייגמר .

 

מה עוד נוכל לספר לגולשים ? השנה לרגל המשבר הכלכלי נטייל בחיק הטבע. מה לא נשכח?. לברר האם מגיע לנו כסף ממס הכנסה באמצעות בדיקה תביעה מס שלילי. ההחזר יכול להגיע לסך של אלפי שקלים בשנה.