אטרקציות חופש גדול לוח פעילות ארצי

אטרקציות חופש גדול לוח פעילות ארצי 2020

אתר החיסכון של ישראל אסף עבורכם את הפעילויות המדליקות של החופש הגדול ואנו מקווים שתמצאו עניין מחופש גדול מהנה ובטוח ! בעמוד זה אטרקציות חופש גדול לוח פעילות ארצי 2020 כרטיסים מוזלים לכל בעלי כרטיסי האשראי והטבות מיוחדות בקופת כרטיסים 1+1 ! חופש בטוח בדרכים + לא לשכוח לחבוש מסכה במרחב סגור ולשטוף ידיים בכל הזדמנות ! 

טיולים לכל המשפחה בחופש הגדול מסלולים עם מים

הפעם נחלים בצפון עם מים לכל המשפחה וגם לבוגרים לא יזיק ללכת קצת בנחלים של ישראל אחרי השנה הגשומה שעברה עלינו.  יש להתעדכן מול הנחיות משרד הבריאות בכל עת .

  1. נחל השופט מסלול מעגלי קל לכל המשפחה בכל עונות השנה על אם הדרך בסמוך למושבה יוקנעם שעה נסיעה מתל אביב 40 דקות מחיפה מומלץ לכל המשפחה עם המון כיף
  2. נחל שניר הנקרא גם החצבאני הוא אחד הנחלים השופעים עם מסלול טיול מים מדהים , דרגת קושי בינונית תענוג בקיץ מים קרירים ומסלול מסומן. כמו בימי בראשית

 

 

ארץ האגדות – המסע אל החפץ האבוד‎

זוג כרטיס במחיר 94 ש”ח כולל דמי טיפול למחזיקים ומשלמים ב- Isracard ו-MasterCard של חברת Isracard עם קוד הקופון. ישראכרט 1+1 בהורדת קוד הטבה .

רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל 3 מומלץ לגילאים 3 – 12 למינוף ושדרוג החוויה מומלץ להגיע בתחפושות הקשורות לאגדות שעות הפעילות:
ימים א-ה בין השעות 17:00-22:30 במוצ”ש בין השעות 17:00-22:30.

הבטיחו את מקומכם לחצו כאן 

תאריכים חופש גדול מעודכן לשנת 2020

גני הילדים ובבתי הספר היסודיים תוארך עד ל-13.7.20 לאחר תאריך זה תופעל קייטנה חינוכית עד שעות אחר הצהריים גני הילדים ובכיתות א’-ב’, ובמתכונת רגילה לכיתות ג’-ד’ עד ל-6.8.20.

בהודעת משרד ראש הממשלה נכתב כי הארכת שנת הלימודים ודחיית היציאה לחופש הגדול תאפשר להורים להמשיך בעבודתם הסדירה, תחסוך הוצאות רבות של משקי הבית על קייטנות ותסייע להתאוששותו של המשק מהמשבר.

דפי עבודה חינם להורדה

באתר עשרות דפי עבודה לכיתה א להורדה חינם פעילות ללא תשלום הכנה לכיתה א להדפיס ולפתור בכיף . חשבון לכיתה א בדרגות קושי שונות.

זוג אי זוגי דפי עבודה

הכנו עבורכם דפי עבודה בנושא שכל כך הרבה ילדים אוהבים לתרגל לקראת כיתה בדרגת קושי התחלתית.

דפי עבודה חינם לכיתה א

דפי עבודה חינם לכיתה א

דפי עבודה לוח הכפל

חינם להורדה מהאתר דפי עבודה בחשבון לוח הכפל עם פתרונות לתרגילים הכנה לקראת לוח הכפל של כיתה וחזרה על עקרונות פעולות החשבון לכיתות הראשונות

דפי עבודה חינם לכיתה א

דפי עבודה חינם לכיתה א

אטרקציות חופש גדול לוח פעילות ארצי 2020 כרטיסים מוזלים ולוח מופעים ארצי