מקומות לטייל בשבת טיולי משפחות

מקומות לטייל בשבת טיולי משפחות מסלולי קלים כניסה חינם 

בהמשך העמוד זרימות הנחלים בשמורות הטבע. מטיילים ? הישמעו להנחיות הבטיחות ! מגזין שבועי אטרקציות לשבת מופעים טיולים פסטיבלים כל מהיעד מגזין פעילויות בימי שבת להורים וילדים מבצעים הנחות הצעות לטיולים מיוחדים מסלולי מים בצפון. מקומות לטייל בשבת טיולי משפחות? פעילות לשבת עם הילדים טיולים לכל המשפחה ברחבי הארץ , הצגות ילדים מומלצות לשבת בבוקר ועוד הרבה רעיונות טובים לפעילות שבת במזג אוויר אביבי.

מטיילים עם הילדים?. שימו לב להנחיות פיקוד העורף. 

טיול לראש ציפור פארק הירקון תל אביב מקומות לטייל בשבת טיולי משפחות

מרכז הצפרות החדש בפארק ראש ציפור שוכן בפארק גני יהושע שבלב תל אביב, במפגש הנחלים איילון וירקון, ומשתרע על פני כ-32 דונם של עצים, שטחים ירוקים ונחלים. הפארק כולל מגוון בתי גידול, שמושכים למקום ציפורים ממינים שונים. מבקרי האתר יכולים לעקוב אחר הציפורים מבלי להפריע את מנוחתן באמצעות מסתורי התצפית שנבנו במקום. השבוע במקום וחזרתי עם המלצה לטיול משפחתי בשבת במרכז.

פארק ראש ציפור

פארק ראש ציפור

נחל האסי כניסה חינם החוף הירוק

נחל האסי כניסה חינם החוף הירוק עמק המעיינות עמק בית שאן

נחל האסי כניסה חינם החוף הירוק עמק המעיינות עמק בית שאן

הכירו את הסטף בהרי ירושלים כניסה חינם טיול לכל המשפחה

באתר סטף, השוכן בלב הרי ירושלים, משמרת קרן קימת לישראל את נופי החקלאות המסורתית שהתקיימה בארץ ישראל משחר ההיסטוריה. כאן מגדלים ממש כמו בני ישראל בשעתם גני ירק מושקים ובוסתנים שאינם מחייבים השקייה – זית, שקד וגפן – המעניקים לנוף מראה ירוק ורענן במשך כל ימות השנה.

האתר מציע מגוון מסלולי טיול בדרגות קושי שונות המפגישות את הציבור עם נקודות העניין באתר. בלב האתר שני מעיינות נקבה המזמינות את הקהל להיכנס ולהצטנן: עין סטף ועין ביכורה.

שעות פתיחה סטף: האתר פתוח בכל ימות השבוע

מחיר כניסה לסטף: הכניסה לאתר היא ללא עלות

שביל החטופים של קרן קיימת לישראל בחניון פורצי הדרך

קרן קימת לישראל חנכה מיצב מיוחד למען החטופים בחניון פורצי הדרך שנמצא על כביש 1 בדרך לירושלים.
המראה מרגש עד דמעות: לאורך הדרך המובילה לאנדרטת פורצי הדרך מוצבים עמודים הנושאים את צילומי החטופים. פרח צהוב, הצבע שהפך סמל להזדהות עם החטופים, מקשט כל עמוד ועמוד.

קק״ל מזמינה את הציבור לבקר במקום ולהזדהות באופן פעיל עם החטופים ובני משפחותיהם, בתקווה לשחרורם של כל החטופים במהרה. בכניסה למיצב מונחים סרטים צהובים והמבקרים מוזמנים לכרוך סרט צהוב סביב גזעו של אחד העצים שבחניון.

טיול ליער ראש העין מסלול הליכה לכל המשפחה

ממש במרכז נחבא מן העין נמצא לו יער ראש העין. קחו מים וקצת כיבוד וצאו לדרך. מסלולים טובלים בירק, אוויר טוב חניה בשפע וצאו לטיול משפחתי קליל בשבת. בדרך תפגשו פריחת נרקיסים ורקפות. המון כיף ובעיקר בילוי מומלץ בשבת לכל המשפחה.

מקומות לטייל בשבת במרכז הפארקים החדשים של תל אביב 

והנה עדכון לקראת שנת 2024 לחובבי פארקי השעשועים במרכז. מה חדש?. בגני יהושוע פארק הירקון בתל אביב נחנכו שני פארקי שעשועים עבור ילדים בעלי מוגבלויות. איך הם נקראים?.

פארק חוויות

גן חמשת החושים

כמה עולה כניסה?. חינם לכולם

באיזו כתובת?. שדרות רוקח 98. איך מגיעים למתחם?. מחניון גני יהושע, למרכז הפארק היכן שהיה בעבר הצפארי

שקיעה במגדל צדק ראש העין 

נשארים עד מאוחר ומצטרפים לפעילות בחשכה – במהלך ימי רביעי, חמישי ושבת בחודש יולי, אנחנו מזמינים אתכם להישאר עד חשכה. להצטרף לסיור מודרך קצר בתוך המצודה (בכל שעה עגולה), לצפות במיצג "אבני דרך" המספר את סיפורו של האתר המתחדש מגדל צדק, להתנסות במשחק חיפוש וגילוי באמצעות הטלפון הסלולרי ולהתנסות בסיפורי צלליות באופן עצמאי.

 

נחל כיסלון בגן לאומי עין חמד, עין מבוע , נחל שורק, עינות תלם, נחל שילה ליד מגדל צדק, נחל עיון .

פעילות מה עושים עם הילדים בשבת  טיולים * מופעים * פעילות לשבת עם הילדים

תיאטרון הפארק המחודש בלב פארק יהושוע מציג: פעילות מיוחדת לקטנטנים, בלב הטבע והרחק מהמולת העיר!  מתקנים מתנפחים, בועות סבון ענקיות, פינת יצירה, פינת קפה להורים ואטרקציות נוספות! מעשה בחמישה בלונים – שעת סיפור- תיאטרון הפארק. 

תיאטרון הפארק – כל ההצגות – פארק הירקון תל אביב לפרטים נוספים 

טיולים לשבת ברחבי הארץ בכפוף להנחיות 

  • מבוא חורון  – בריכת הקשתות טיול בין בוסתנים על שביל התמר. במקום שפע של עצים, בית מרחץ רומי. יש להצטייד במים. מבנה מרהיב של בריכת מרחץ. איך מגיעים? לוחצים כאן ומקבלים קישור ישיר למסלול באמצעות רכב ואפליקציית ניווט. בריכת קשתות מבוא חורון

שדרות רוטשילד סיור חנויות מסעדות – השנים שעוברות לא רק שאינן מכלות את הקסם של שדרות רוטשילד בתל אביב אלא גם מוסיפות ומעדכנות את הנופך העירוני את שדרות רוטשילד מסעדות ולמעשה כל סיור בשדרות רוטשילד הוא חוויה של ממש גם בשת וגם בימי חול.

סיור עצמי לפרטים נוספים והמלצות לטיולי שבת בתל אביב 

טיולים מפלי רמת הגולן מטיילים בזהירות 

ההמלצה שלנו לשבת מפל נחל עיט בקדמת רמת הגולן עשר דקות נסיעה מקצרין. למה לבקר במקום?  מסלול מונגש לנכים עם כביש סלול עד לנקודת התצפית. גם כאן יש להישמע להוראות הבטיחות. מה נראה במקום?. מפל מדהים עם תצפית מעולה ב 3 נקודות זרימה אדירות . 5 דקות מצומת המפלים וקרוב מאד גם לזוויתן ולמפל קצרין

טיולי משפחות בארץ בשבת המלצות

טיולים מפלי רמת הגולן מטיילים בזהירות 

ההמלצה שלנו לשבת מפל נחל עיט בקדמת רמת הגולן. היכן המקום?. עשר דקות נסיעה מקצרין.

האם יש הנגשה במסלול נחיל עיט?. המסלול מונגש לנכים עם כביש סלול עד לנקודת התצפית. גם כאן יש להישמע להוראות הבטיחות! מפל מדהים עם תצפית מעולה ב 3 נקודות זרימה אדירות . 5 דקות מצומת המפלים וקרוב מאד גם לזוויתן ולמפל קצרין

טיולי משפחות בארץ בשבת המלצות

טיולים חינם בשבת המלצות לטיולים לשנת 2024

קח מקל קח תרמיל וגם לא חייבם להגיע לגליל . אספנו עבורכם כמה מקומות מומלצים לטיול בשבת עם כל המשפחה , טיולים ללא הרשמה מראש וללא דמי כניסה.

טיול בפארק החוף הטיילת החדשה של תל אביב

מה עושים ביום שבת או בכל אחד מימי השבוע?. אם אתם רומנטיים וגם אוהבים ללכת לאורך שפת הים, בואו להליכה בפארק החוף של תל אביב. שביל הליכה בחיק הטבע לאורך חוף הים.

מסלול הטיול?. על רקע נופי קן החוף של תל אביב. המסלול נקרא גם טיילת הפארק החופי.
המסלול?. בין חוף תל ברוך מדרום, לבין חוף הצוק מצפון
כמה הולכים?. כ-2 קילומטרים.
כמה עולה?. כניסה חינם לכולם!. אוויר מצוין, נופים מרהיבים והליכה בריאה לגוף ולנשמה.

פארק החוף של תל אביב

פארק החוף של תל אביב

מסלול עמק הבוסתנים בצפון מסלול מומלץ לכל המשפחה דרגת קושי קלה

לאן מטיילים? מסלול טיול מעגלי ב'עמק הבוסתנים', הינו קצר וקל המתאים למשפחות.

מהיכן מתחילים? במצפה רונן הנקרא מצפה קוניטרה. היכן ברמת הגולן? מזרחית להר אביטל על כביש 98.

מה נראה בטיול?. המסלול עובר בין עצי פרי, נקודות תצפית אל עמק קוניטרה, טרסות חקלאיות, ובקרבת מטעי התפוח והדובדבן של קיבוץ עין זיוו.

כמה נלך?. אורכו המלא של המסלול הוא קילומטר אחד בלבד ולאורכו ספסלי נוף למנוחה ופינות חמד לעצירה בטבע.

פארק קנדה יער איילון

עם או בלי מנגל עמק המעיינות הסמוך למנזר השתקנים ולשוק האיכרים שלידו שווה כל רגע . מזמן טיול של שעה שעתיים בכיף בלי לחץ ובחינם. טיול מעגלי ליום שבת לכל המשפחה בדרגת קושי  בינונית 

פארק איילון פארק קנדה

פארק איילון פארק קנדה

תל אביב טיול לסוזן דלאל 

אחד המקומות היפים בישראל. קחו את הילדים ולכו להסתובב החצר הגדולה של מרכז סוזן דלאל והסמטאות הציוריות של נוה צדק בואך חוף הים. ניתן לשלב עם ביקור במתחם התחנה . במקום לא פועלות מסעדות במחירים שווים לכל נפש לכן את ארוחת הצהריים אפשר לתכנן ביפו הסמוכה 

מה עושים בשבת טיולים אטרקציות סיורים סדנאות בישול סיור גרפיטי