אטרקציות פעילות לשבת כרטיסים טיולים

אטרקציות פעילות לשבת כרטיסים טיולים 

הרבה הפתעות הצגות מבצעים על כרטיסים והצעות לטיולים לכל המשפחה בחיק הטבע לרגל סיום החופש הגדול  . אז הכנו לכם רשימת אטרקציות רשימת הצגות לשבת ועוד כמה הפתעות  ! טיילו בזהירות חזרו לביתכם בשלום ! השבוע מבחר הצגות ילדים – גללו את העמוד להצגה שלכם! פעילות לשבת הצגות ילדים מומלצות מבצעים על הצגות ילדים כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים תיאטרון הפארק הכניסה לאטרקציות אפשרית חצי שעה לפני ההצגה ושעה לאחר מכן.

המלצות טיולים לשבת לאחר רשימת ההצגות השבת רשימת הצגות ארוכה ואיכותית 

טיול לחיפה עם ילדים

טיול לחיפה עם ילדים תמונה

טיול ליפו בשבת טיול של חצי יום

על טעם ועל ריח אי אפשר להתווכח ובטח לא הטעמים של המאפים החומוס ובטח לא על המראות של יפו  , כלת הים שצופה על תל אביב ממרומי גן הפסגה. יש שוק קטן בכניסה לגן , מכל מקום יש תצפית על תל אביב ומגשר המשאלות לבקש משאלה שאולי תתגשם . מה שבטוח יהיה כיף כי אפשר לרדת עם הילדים לנמל דרך הסמטאות הקטנות והציוריות.  שעתיים שלוש טיול מלבי מעולה גלישות והמון כיף לכולם.

טיולים מומלצים ליום שבת

פארק קנדה שפלת יהודה מטיילים גם בלי מנגל 

נקרא גם פארק איילון ואפשר לטייל בו שעות בין עצי זית ותמר חצי שעה מתל אביב צופה לצומת לטרון שבילים מוריקים וסימון של שבילי ישראל . מומלץ לכל המשפחה.

טיול משפחתי לחיפה

טוב זה לא הגנים של לואי ה 14 אבל יש לנו כאן בחיפה גנים בהאים על צלע הכרמל והם לא פחות מרשימים 5 דקות מואדי ניסנס שאליו אתם הולכים אחרי הגנים לנגב חומוס או סתם לאכול בקלוואה ואם ממש רעבים אז יש גם פיתה עם זעתר !

מנזר בית ג'מאל אירופה בהריי בית שמש 

אחד יחיד ומיוחד בלב שפלת יהודה עשר דקות מבית שמש , על הכביש מזדקרים הצריחים של מנזר בית ג'מאל עם הכנסייה והנוף הייחודי . קחו את הילדים וגם את עצמכם לטיול של שעה וחצי של כיף ונופים אחרים . במקום פועלת חנות נזירות עם כלי קרמיקה ( לא זול ) אבל עם ריבות טעימות ומתוקות במיוחד . בגן הקטן של המקום ניתן לצפות ביום בהיר אל תל אביב ! שווה ומפתיע ובעיקר לא עולה כסף  !

טיול לשבת מנזר בית גמאל

טיול לשבת מנזר בית גמאל

טיולים ליום שבת המלצות 

מדי שבוע נציע לכם הצגות ילדים מומלצות לשבת ולשנת הלימודים תשפא ! מחירי מבצע לכרטיסים הצעות לטיולים משפחתיים ופעילות לשבת עם הילדים . תאטרון גבעתיים הצגות ילדים במחיר סופר פרייס  ! שלכם צוות אתר פעילות לשבת טיולים לכל המשפחה