אטרקציות פעילות לשבת כרטיסים טיולים

אטרקציות פעילות לשבת כרטיסים טיולים 

הרבה הפתעות הצגות מבצעים על כרטיסים והצעות לטיולים לכל המשפחה בחיק הטבע לרגל סיום החופש הגדול  . אז הכנו לכם רשימת אטרקציות רשימת הצגות לשבת ועוד כמה הפתעות  ! טיילו בזהירות חזרו לביתכם בשלום ! השבוע מבחר הצגות ילדים – גללו את העמוד להצגה שלכם! פעילות לשבת הצגות ילדים מומלצות מבצעים על הצגות ילדים כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים תיאטרון הפארק הכניסה לאטרקציות אפשרית חצי שעה לפני ההצגה ושעה לאחר מכן.

המלצות טיולים לשבת לאחר רשימת ההצגות השבת רשימת הצגות ארוכה ואיכותית 

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער – טרופותי

 

מחזמר לילדים – הקוסם מארץ עוץ

הקוסם מארץ עוץ כרטיסים

פיטר פן חנוכה אשדוד 

תיאטרון הזמיר – אל תקרא לי זחל

כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריותם של האמרגנים. מחירי כרטיסים ומבצעים נכונים לרגע הפרסום

טיולים מומלצים ליום שבת

פארק קנדה שפלת יהודה מטיילים גם בלי מנגל 

נקרא גם פארק איילון ואפשר לטייל בו שעות בין עצי זית ותמר חצי שעה מתל אביב צופה לצומת לטרון שבילים מוריקים וסימון של שבילי ישראל . מומלץ לכל המשפחה.

טיול משפחתי לחיפה

טוב זה לא הגנים של לואי ה 14 אבל יש לנו כאן בחיפה גנים בהאים על צלע הכרמל והם לא פחות מרשימים 5 דקות מואדי ניסנס שאליו אתם הולכים אחרי הגנים לנגב חומוס או סתם לאכול בקלוואה ואם ממש רעבים אז יש גם פיתה עם זעתר !

מנזר בית ג’מאל אירופה בהריי בית שמש 

אחד יחיד ומיוחד בלב שפלת יהודה עשר דקות מבית שמש , על הכביש מזדקרים הצריחים של מנזר בית ג’מאל עם הכנסייה והנוף הייחודי . קחו את הילדים וגם את עצמכם לטיול של שעה וחצי של כיף ונופים אחרים . במקום פועלת חנות נזירות עם כלי קרמיקה ( לא זול ) אבל עם ריבות טעימות ומתוקות במיוחד . בגן הקטן של המקום ניתן לצפות ביום בהיר אל תל אביב ! שווה ומפתיע ובעיקר לא עולה כסף  !

טיול לשבת מנזר בית גמאל

טיול לשבת מנזר בית גמאל

טיולים ליום שבת המלצות 

מדי שבוע נציע לכם הצגות ילדים מומלצות לשבת ולשנת הלימודים תשפ ! מחירי מבצע לכרטיסים הצעות לטיולים משפחתיים ופעילות לשבת עם הילדים . תאטרון גבעתיים הצגות ילדים במחיר סופר פרייס  ! הקוסם מארץ עוץ הצגה 2019 עם מיכל אמדורסקי בתפקיד דורותי . ונעבור לג’ונגל שם מחכה לכם תיאטרון יפה גבאי עם  סימבה מלך הגו’נגל הצגה 2019 . היי האתם מחפשים דירה לגור בה ? יש לנו עבורכם כרטיסים עבור דירה להשכיר הצגת ילדים ברחבי הארץ ! שלכם צוות אתר פעילות לשבת טיולים לכל המשפחה