איה פלוטו הצגת ילדים כרטיסים לרכישה במחיר מוזל

 

איה פלוטו הצגת ילדים כרטיסים לרכישה במחיר מוזל

2024 מביאה אתם לבמות הצגות ילדים מומלצות ברחבי הארץ. לא רק ביום שבת, גם במהלך השבוע תוכלו למצוא שלל הצגות ומופעים. מה בכתבה?. איה פלוטו איה פלוטו הצגת ילדים כרטיסים לרכישה במחיר מוזל, לוח מופעים ארצי. 

תאריכי הופעות איה פלוטו הצגת ילדים כרטיסים לרכישה במחיר מוזל

תל אביב-יפו שבת, 06.04.2024
11:00 בית ציוני אמריקה תל אביב – אולם מאירהוף  
חולון שבת, 13.04.2024
11:00 מרכז שטיינברג חולון  
קיבוץ גבעת ברנר שבת, 27.04.2024
11:00 אולם המופעים גבעת ברנר  

איה פלוטו הצגת ילדים 2024 

איה פלוטו הצגה ביקורת מעולה שכן זו הצגת ילדים מומלצת על פחי אחד מספרי הילדים המצליחים בישראל. לאה גולדברג הסופרת יצרה סיפור ילדים נוגע ללב שגם מבוגרים יכולים לצטט קטעים נרחבים ממנו . כעת ניתן להשיג באתר איה פלוטו כרטיסים. איה פלוטו הצגה תל אביב וכן כרטיסים להצגת הילדים ברחבי הארץ.

הצגת השנה בהפקה חדשנית, צבעונית, מרגשת ומרהיבה. תיאטרון איכותי במלוא יופיו והדרו, עם מיטב היוצרים של אשרוב הפקות. על פי הספר המקסים של לאה גולדברג. פלוטו הכלבלב המקסים והכי אהוב בעולם הילדים, נמאס לו לשבת לבדו, יוצא לטייל בעולם הגדול, ואת מי יפגוש!? מעניין מאוד… צפרדע, פרפר, דג ועוד המון יצורים מקסימים ושובי לב. סוף טוב, פלוטו מאושר לחזור הביתה אל גדי, החבר הכי טוב (לירון איש האוירון).

איה פלוטו הצגת ילדים

איה פלוטו הצגת ילדים

הצגת ילדים פעילות לשבת 

מדי שבוע אנו מעדכנים את הצגות הילדים בשבת ובימי חול ומוצאים לעם את ההצגות המשתלמות ביותר ! ניתן לרכוש כרטיסים לפעילות בשבת עם הילדים ולהצגות ילדים מומלצות בעמוד הצגות לילדים בשבת .

לקראת החופש הגדול נרכז עבורכם את פעילויות לילדים ברחבי הארץ ועוד עשרות פעילויות חינם לילדים המופעלים מטעם רשויות עירוניות וגופים מסחריים לצד המלצות לטיולים בחופש הגדול דילים לבתי מלון במחירים הטובים ביותר באינטרנט. 

חשוב לזכור כל המידע אודות ההופעות נמצא באחריות המארגנים. מבצעים לכרטיסים להצגות נכונים לרגע הפרסום לכן חשוב לשריין כרטיסים להצגות ילדים במבצע מבעוד מועד ולהנות מחיסכון ניכר בעלות כרטיסים בעת רכישת כרטיסים להופעות 

עוד באתר פקין אקספרס צפו בווידאו סדרה חדשה בערוץ 13

טיפים איך לחסוך כסף בבילויים עם הילדים

  1. מים מים בששון רק תביאו מהבית בקבוק מים ותחסכו כ 10 שח לכל בקבוק מים 
  2. חטיפים יקרים שלי עולים עד פי 3 מאשר בסופר לכן גם אותם כדאי להביא מהבית ולרכוש במבצע בסופר מרקט 
  3. לא חייבים לקנות כל מה שרואים ! חינוך הילדים לצרכנות נבונה תעשה להם רק טוב בעתיד ותלמד אותם שאפשר לעשות כיף חיים בכל מקום מבלי להשאיר ארנק ריק