איזה אטרקציות יש בראש השנה 2022? פעילות סיורים טיולים

איזה אטרקציות יש בראש השנה 2022? פעילות סיורים טיולים

מה עושים בראש השנה עם הילדים? לאן מומלץ לטייל? אילו פעילויות יש בשמורות טבע ובגנים הלאומיים. צוות האתר רכז עבורכם את הפעילויות שאהבנו, סיורים לכל המשפחה, מסלולים עם בריכות מים ועוד. איזה אטרקציות יש בראש השנה 2022? פעילות סיורים טיולים.

איזה אטרקציות יש בראש השנה 2022 פעילות סיורים טיולים

איזה אטרקציות יש בראש השנה 2022 פעילות סיורים טיולים

שימו לב לעדכונים בנושא אירועים בראש השנה. מחירי האטרקציות ותנאי ההשתתפות לפי הנקוב באתרי הרכישה. חלק מהפעילויות כפופות להנחיות התו הירוק.

לאן כדאי לטייל עם הילדים בראש השנה?

מחפשים אטרקציות בדרום? מסלולי טיול לכל המשפחה או אטרקציות בצפון בראש השנה. הגעתם לכתבה הנכונה. רכזנו עבורכם את הפעילויות שאהבנו במהלך חופשת ראש השנה 2022 תשפ"ג.

עוד באתר –עוד באתר- איפה אפשר לבלות בסוכות 2022?

אטרקציות וסיורים בדרום ראש השנה 2022

ראש השנה בבריכה הגדולה שמורת טבע עיינות צוקים עין פשחה
בואו לשמורה עם כל המשפחה ליהנות מבריכות מים לשכשוך וממקום מוצל לפיקניק. בריכות מים מתוקים על שפת ים המלח. הילדים לא ישכחו איזה יום כיף היה להם! מומלץ להצטייד בהרבה מים.

טיולים ופעילות בראש השנה העברית החדשה תשפ"ג 26/09/2022 גנים לאומיים

 

הרודיון – ארמון נופש מלכותי
הצטרפו אלינו לסיור מרתק בהרודיון, שהתחדש לאחרונה במכלולים שנפתחו לא מכבר
בית שאן – לילות שאן, חוויה לילית קסומה
חיזיון אור-קולי יחיד מסוגו בעולם ובו אמצעים וירטואליים המעניקים למבקרים
גן לאומי תל באר שבע – אתר מורשת עולמית
נסייר בעיר המקראית הקדומה בין שער העיר, ארמון המושל ומבני מגורים ומחסנים
עוד טיולים בארץ המלצות פעילות לכל המשפחה

 

פעילות ראש השנה ברשות הטבע והגנים השנה 27/09/2022

חוגגים ראש השנה בין הבריכות בגן לאומי חמת טבריה העתיקה
הטוב מכל העולמות: יום חווייתי לכל המשפחה, טבילה בבריכות החמות של הגן הלאומי חמת טבריה, ביקור במיצג האורקולי בבית הכנסת העתיק וסיורים מודרכים.

היכן: גן לאומי חמת טבריה
שעות פעילות האתר 08:00–18:00 סיורים מודרכים בשעות 10:00, 11:30, 13:00 ממבואת הכניסה
כמה עולה כניסה? ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר, חינם למנויי מטמון

סדנאות יצירה ופעילות לכל המשחה בחופשת ראש השנה. לכבוד החג הכנו פעילויות לכל המשפחה. נתנסה בכתיבה על אוסטרקונים בכתב קדום, נפתור חידות בבית הכנסת, למעוניינים: אפשר לשלב בפעילות גם סדנת יצירה – פסיפס לילדים (בתשלום סמלי של 10 שקלים).

מה יש בחמי טבריה? המלצות לטיול בגן לאומי 

בחמת טבריה יש מעיינות חמים ואתם מוזמנים לשכשך רגליים במימיהם, הזורמים בין שלוש בריכות שכשוך קסומות. מעיינות חמת טבריה ידועים בסגולות המרפא הרבות שלהם עוד מתקופת המלך שלמה, ומספרים שרבי שמעון בר יוחאי ירד להירפא בהם ורבי יהודה הנשיא נהג לנפוש בהם.
לתיאום ביקור לפני הגעה לאתר – לחצו כאן.

איזה אטרקציות והמלצות יש בראש השנה 2022? פעילות סיורים טיולים טיולי עששיות. מסלולים עם בריכות מים, מרחבי בריחה לכל המשפחה, פסטיבלים. המלצות לפעילויות. יש מי שבוחר לבלות את ראש השנה במלון, אבל אנחנו מעדיפים את סדר ראש השנה בחיק המשפחה, לבלות את חופשה בראש השנה 2021 בטיולים ברחבי הארץ.

מסלולי טיול מומלצים לחג לכל המשפחה דרגות קושי קל ובינוני

מעיינות מזכרת בתיה מעיינות גבתון
מזרחית למושבה הציורית מזכרת בתיה נמצאים מעיינות גבתון או בשמם השני מעיינות מזכרת בתיה והם מחכים לכם לטיול שבת בכל מזג אוויר ומציעים מסלול טיול משפחתי של שעתיים שלוש רבע שעה נסיעה מרחובות ולבאים מתל אביב חצי שעה נסיעה בימי שבת. מדובר באחת משמורות הטבע המציעות מעיינות ( לא לשחייה , לא לשתייה ! ).

איך מגיעים? ב waze לרשום מעיינות מזכרת בתיה.

איך בוחרים טיול לראש השנה?. כידוע לנו מסלולי הטיולים ואתרי הפיקניק הומי אדם בתקופת החגים. אז מה אנחנו מציעים?. בחרו מראש מסלול טיול משפחתי, אפשר להביא ארוחה מהבית ולטייל בקלילות במסלולי טבע בישראל.