איזה קרמבו יותר טעים וניל או מוקה

איזה קרמבו יותר טעים וניל או מוקה 

הסרת העטיפה מהקרמבו החזירה אותנו לוויכוח עתיק יומין בין מי שאוהב קרמבו מוקה לבין מי שמוכן לאכול רק קרמבו וניל . במיוחד לרגל עונת הקרמבואים שעוד מעט נוחתת עלינו בגדול הכנו סקר בנושא איזה קרמבו יותר טעים וניל או מוקה 

 

[playbuzz-item item=”42820bcc-39f1-4915-adfa-39770209d7a3″ wp-pb-id=”848089″]

מצביעים ומשפיעים איזה קרמבו יותר טעים

איזה קרמבו יותר טעים וניל או מוקה סקר מיוחד לשנת 2018 שבודק אחת ולתמיד איזה קרמבו יותר טעים ומי צודק באשר לטעם הנבחר קרמבו וניל הלבן או מוקה.

זה נכון אנחנו זוכרים שפעם גם היה קרמבו בטעם תות עם קרם ורוד , אבל הוא לא עמד במבחן הזמן וכיום אפשר למצוא אותו פה ושם במזרח אירופה בעיקר בקונדיטוריות המייצרות קרמבו בוטיק. בארץ שולטים ללא עוררין קרמבו וניל וקרמבו מוקה ובזה הסקר שלנו מתמקד. איזה קרמבו יותר טעים וניל או מוקה

וניל או מוקה

וניל או מוקה

קרמבו עטיפה עוד פנינת ילדות נעלמה

השנה קבלנו בשורה לא נעימה .

חלק מהחברות יחלו לשווק קרמבו ללא עטיפה. זו אולי בשורה אקולוגית חשובה אבל ברמת המוצר לקחנו לנו עוד פנינת ילדות. כי מה יותר כיף מאשר לאכול קרמבו עסיסי בלי ויטמין C ובסוף לשחק חצי שעה עם העטיפה.

רבים שואלים את עצמם האם הטעמים המועדפים בקרמבו הם בעצם תמונת מראה של העדפה של גלידות . מחקרים ברחבי העולם לא ענו על שאלה זו . אנשים בראשון לציון נוטים להטות תוצאות סקרים מסוג זה ולכן המדע לא הצליח לתת תשובה החלטית לשאלה.