איך אפשר לדעת אם גבר רוצה אותך

איך אפשר לדעת אם גבר רוצה אותך

זה לא פשוט כל משחק האהבה הזה. גברים בימנו כבר לא רומנטיים כמו בימים של סרטי הקולנוע הגדולים. לכן לא מעט נשים מבקשות תשובה לשאלה-איך אפשר לדעת אם גבר רוצה אותך.

איך אפשר לדעת אם גבר רוצה אותך

איך אפשר לדעת אם גבר רוצה אותך

איך לדעת אם גבר מעוניין בך

לא תוכלי לשעת את סתר ליבו של גבר אם תעמיקי בנפשו. לגברים יותר קל להגיד כל דבר מלבד המילה- אני אוהב אותך. למה זה קורה? בין היתר בגלל התרבות המודרנית והדיגיטלית שמאפשר לנו לשלוח הודעות קצרות עם אימוג'י של אהבה במקום להגיד לאשה את שלושת מילות הקסם i love you.

איך לדעת אם גבר רציני רשימת הטיפים המלאה 

את לא צריכה לרדוף אחריו כל היום. הוא יוצר קשר ושולח הודעות חיבה!
בן הזוג שלך מציג אותך בפני חבריו- זה אומר שהוא גאה בקשר שלכם
הגבר שלך מספר לך הכל על עצמו- את יודעת ממה הוא מתפרנס, היכן הוא עובד ולא פחות חשוב היכן הוא נמצא כאשר הוא לא אתך.
אהבה פירושה לעשות ויתורים לצד השני- אם רק את מוותרת והוא לא. זה סימן שהוא לא מוכן לעשות ויתור עבורך. הוא לא ממש רוצה ולא ממש אוהב אותך.

סימנים לגבר שאוהב אותך באמת 

הוא לא מבטל תכניות שאתם מתכננים יחד- בילויים, נסיעות, זמן איכות רומנטי וזוגי של שניכם.
הוא אוהב להתנשק אתך ומרבה להפגין מחוות של אהבה. חיבוקים, חום כינויי חיבה. אם זה לא קיים במערכת היחסים שלך אז הגבר שלך הוא לא ממש רציני, לא ממש מעוניין בך ואולי אפילו בוגד בך! קחי לתשומת לבך!
יש לכם מערכת יחסים יציבה ורצופה- אם הגבר שלך מתגעגע גם כאשר אתם לא ביחד, הוא תמיד יוזם פגישה נוספת ולא מופיע אחת לשבוע בפתח הדלת- תני לו קרדיט אתם בכיוון הזוגי הנכון!

לסיכום כך תדעי אם הוא רציני 

אני מקווה שנהניתם ותפנימו את מהסימנים שנתנו לכם מה היא מערכת יחסים רצינית. כי לכל אחת מכן מגיעה אהבה אמתית וגבר משקיען! ויש עוד דבר חשוב שאסור לאף אשה לשכוח- אלו התחושות שלה. על מנת שתוכלי להיות במיטבך בזוגיות ובקשר את צריכה להרגיש בנח. כאשה וכאדם. אם זה לא כך, חשבי שוב על הקשר הזה. אולי את צריכה גבר שיותר מאתים לדרישות שלך!