איך מסתדרים עם חמותי מדריך מיוחד

איך מסתדרים עם חמותי מדריך מיוחד

לא פעם אחד המכשולים הבעיתים של זוגות צעירים וגם וותיקים הם היחסים הלא יציבים בין האשה לאם הבעל . יחסים עם החמות הפכו ברבות השנים לנושא לבדיחות וסיפורים מרתקים. מצד שני כינון מערכת יחסים יציבה בינך לבין חמותך יכול הלהיות נדבך חשוב בזוגיות עם בעלך. הכנו עבורכם את המדריך איך מסתדרים עם חמותי

איך מסתדרים עם חמותי מדריך מיוחד

איך מסתדרים עם חמותי מדריך מיוחד

כמו במשחק שחמט קלאסי 

לפעמים מהצד זה נראה כמו משחק שחמט. חמתך ואת צריכות להיפגש לרגל אירוע משפחתי . נניח שמדובר ביום הולדת של חמתך או של חמך, או ערב ראש השנה אצל ההורים שבעלך. כל צד מרגיש שבוחנים אותו. הכלה מרגישה כיצד בוחנים את הילדים שלה ואת היחס לבעלה, בטח את המתנה לחמותה וזאת האחרונה עושה את המקסימום להשביע את רצון הכלות , שבכל שלב משוות את השולחן לערב ראש השנה אצל אמא שלהן. נשמע לכם מסובך ?  במציאות זה הרבה יותר מורכב.

למה כלות וחמות לא תמיד מסתדרות ביניהן

אם החתן לעולם לא תחשב באף אישה מושלמת לבנה. תמיד יש לה מה לומר עלייך , על המשכורת שלך ועל זה שעבור הבן שלה מגיע הטוב ביותר.

למרות שהיא אוהבת את הנכדים ואת הבן שלה , בעלך , לפעמים המילים נאמרות בחוסר טאקט משווע.  היא גורמת לך להיות כל כך מרוגזת. ברוב.  בסופו של דבר הבעל שומע שורות כמו “אמא שלך זה” או “אמא שלך את זה” ודיונים עשויים לבעיות בזוגיות שלכם. חבל .

תקשורת בריאה בין הכלה לחמותה פתרון הזהב 

תקשורת בריאה + ויתור על אגו יכולה לפתור חלק גדול מהבעיה. חשוב שאת , כן את , תזמי שיחות ותקשורת בריאה עם חמתך. נכון זה כרוך בוויתור על אגו , אבל היא יותר מבוגרת ממך . במקרים רבים כאשר חמותך מקבלת מעט כבוד היא תחזיר לך פי 2 ויותר. זה נכון אגב בכל מערכות יחסים בין אדם למעט יוצאי דופן מעטים.

בשני אירועים במשך השנה יש לך הזדמנות להביע תקשורת והערכה לחמותך :

יום ההולדת של חמותך – חשוב להשקיע בברכת יום הולדת לאמא של בעלך לצד מתנה חמודה ומכבדת

ראש השנה אצל חמתך – כן זה תיק ומי צריך את זה בכלל . אבל אם תתקשרי לפני ותציעי עזרה זה יכול להפוך את הערב להרבה יותר נעים ופחות משקעים לאורך כל השנה .