אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

עשרות שנים עברו מאז נתלה המרגל אלי כהן במרכז דמשק ורק כעת מוצגת על המסך יצירה תיעודית מרשימה על פועלו , חייו והתוצאות ארוכות הטווח של המידע שהצליח להעביר מסוריה לישראל. אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית הסקירה המלאה

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

אלי כהן נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

המרגל שהפך למיתוס והמשפחה שנשכחה

אלי כהן לא היה מרגל טיפוסי. הוא נולד במצריים העיר אלכסנדריה ולאחר שעלה לישראל התגורר בבת ים ועבד כמנהל חשבונות במשביר לצרכן. לא משהו שמרגל עושה בחיים. לאחר תקופה מסוימת בה עבד כמתרגם , גויס למוסד הישראלי.
בדיוק כמו בסדרה של נטפליקס ישראל בה מככב סשה ברון כהן , הוא עבר הליך הכשרה מזורז שהתבסס בעיקר על הכישורים של אלי כהן סוכן המוסד. ייאמר לזכות ההפקה של נטפךיקס שהיא מאפשרת לנו הצצה לחיים בישראל של תחילת שנות הששים בצורה אמינה ומדויקת. הסידרה צולמה באתרים במרוקו בכיכובם של סשה ברון-כהן המוכר לנו בתור בוראט ועלי ג'י ושחקנים ישראליים מובילים כמו מוני מושונוב.

ויש גם קשר למשחקי הכס 

עכשיו בטח תשאלו מה הקשר בין משחקי הכס שלא שודרה בנטפליקס לבין אלי סדרת הריגול.  פשוט מאד ! השחקן אלכסנדר סידיג הוא לא אחר מדורן מרטל הנסיך של ממלכת אלף לילה ולילה של משחקי הכס. וד"ר ג'וליאן באשיר בסדרה מסע בין כוכבים: חלל עמוק 9.

פרק 1 אלי כהן נטפליקס המהגר

כצפוי הפרק הראשון מתאר את קשיי ההגירה של העולים לישראל מארצות ערב לאחר קום המדינה בשנת 1948. את חלום חלב ודבש מחליפה דירת שיכון צרה, עבודה פקידותית , במקרה הטוב , ומחשבות על כסף קטן לשלם בו חשבונות. מאוחר יותר בשנת 1977 בני עדות המזרח מגישים למדינה את החשבון ומחליפים את השלטון .

בפרק השני הוא מגיע לבואונוס איירס. הסדרה אלי בנטפליקס על המרגל המהגר אלי כהן משתמשת במוטיבים דומים לסדרות אחרות של ריגול . שחזור התקופה הוא אתגר שיוצרי הסדרה עמדו בהחלט בכבוד.

ארבעת הפרקים הבאים של הסדרה אלי כבר מעבירים הילוך , אין רגע דל החל משלבי ההתערות בחברה הסורית בבירה דמשק של שנות הששים , העברת ידיעות זהב למוסד ולבא ההגנה לישראל ועד לחשיפת המרגל אלי כהן וסגירת החשבון על ידי המשטר הסורי.

נטפליקס צפייה ישירה ללא wifi

האפליקציה של נטפליקס בטלפון החכם מאפשרת להוריד פרקים של סדרות עם תרגום לעברית , להוריד סרטים לטלפון ולצפות בהם ללא wifi בשלב מאוחר יותר . מי שיוצא לטיסה של כמה שעות לאירופה , בעיקר טיסות kowcost שאין בהן wifi או מסכי טלויזיה קבל במחיר מנוי נ טפליקס פתרון מעולה לההבערי את הזמן