אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל מביאה מבט ישיר וחד ונוקב אל חיי ברון הסמים המקסיקני חואקין גוסמן . בשונה ממקבילו הקולמביאני אסקובר כוכב נרקוס הוא לא חיי שפע או מטיין בחיי משפחה לאורך זמן אבל הוא לא פחות יצירתי והוא רלוונטי יותר מתמיד .

מנייאכ כאן צפייה ישירה כל הפרקים ערוץ 11

עדכון 17/07/2019 : מי שאומר שהמציאות עולה על כל דמיון כנראה יודע על מה הוא מדבר. חואקין "אל צ'אפו" גוזמן, ברון המקסיקני הואשם בארצות הברית בפשעים שעונשם עלול להגיע למאסר עולם ועוד 30 שנות מאסר. הוא צפוי לשהות בכלא המאובטח בעולם שנקרא Supermax . עוד דווח בכלי תקשורת שונים כי במהלך בריחתו מכוחות החוק של ארצות הברית הוא בקר ב USA פעמיים. כעת צפויה לו שהות ארוכה מאד. פחות סימפטית מן הסתם .  

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל סיקור העונה השלישית המרתקת על חייו של חואקין גוסמן ספוילרים על הסדרה והשוואה לחיים האמיתיים מדריך צפייה ישירה

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל ובטלפון חכם 

הרעים כבר לא כל כך רעים אבל הם רחוקים מלהיות רובים הוד מודרני. העונה השנייה של אל צ’אפו מביאה את המשך סיפורו של הנמלט הסדרתי מבתי הכלא של ארצות הברית וסוחר הסמים הגדול בהיסטוריה שעדיין חי גם אם זה בין כותלי בית הכלא בארצות הברית. עוני מהצד השני של הגבול והכסף הגדול שמגיע אתו מאפילים גם על דרכו של קרליטו . 

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל צילום מסך מחשב באתר נטפליקס

אל צ’אפו עונה 3 צפייה ישירה נטפליקס ישראל צילום מסך מחשב באתר נטפליקס

בעונה השלישית של אל צ'אפו מצטלבות דרכיהם העקלקלות של חואקין גוסמן ופאבלו אסקובר. אותן דרכים שבסופו של דבר יביאו למותר של האחרון ולכליאתו של גוסמן. לאורך העונה גוסמן נודד בין מדינות. בורח באופן תמידי מידי החוק ומצליח לשרוד הודות לשחיתות שלטונית . 

לצד סצנות של אקשן אנו מקבלים נוספים מדהימים של דרום אמריקה ושל מקסיקו שבדרך כלל נחבאים בעיני תיירים או שפוט מאד מסוכן להסתובב בהם אם אתה לא חואקין ארצ'יבלדו "אל צ'אפו" גוסמן לוארה.

אותו גוסמן אגב ממתין למשפט בארצות הברית של אמריקה. הדגל האמריקאי שלח ידיים ארוכות לעברו . הוא אומנם ממתין למשפט אך בננטפליקס עלתה סדרה נוספת הפעם  תוכנית דוקומנטרית בשם ביום שפגשתי את אל צ'אפו העוסקת בתאור חייו האישיים

המלצת צפייה אל צ'אפו עונה 3  : 8/10 למי מאד אהב את נרקוס וחבורתו
האם משודר במסגרת נטפליקס ישראל : כן
האם ניתן להוריד את אל צ'אפו עונה 3 : כן באמצעות האפליקציה ניתן להוריד עונה 3 אל צ'אפו ולצפות בטלפון החכם

עוד על צפייה ישירה והתפחות של שידורים ישירים באינטרנט ניתן ללמוד מהאפליקציה של ערוץ כאן ומערוץ האינטרנט שלו המאפשר צפייה ישירה חינם בסדרות ותוכניות טלוייזיה מקוריות או תוכניות בסגנון חוק וסדר. 

החודשים האחרונים מוכיחים שלצד ערוצי השידור המסחריים או צפייה ישיריה בנטפליקס ערוץ 11 החדש מספק תכנים ברמה הגבוהה ביותר הן תוכניות מקוריות כגון המרדף עם הצ'ייסר שעוסק בידע אישי והן בתוכניות מקור כגון אנחנו על המפית או יחידה מעורבת בהן ניתן לצפות במסגרת ערוץ 11 online

מי הסגיר את אל צאפו התשובה בסדרה הפושעים המבוקשים בעולם 

אל מאיו השותף של אל צאפו עדיין בחוץ. היה לו בן בשם  זמבדה שככל הנראה תרם לתפיסתו של חואקין והוביל לגזר עליו עונש מאסר על חייו בכלא. אשתו לשעבר, רוזה איסלה גוזמאן אורטיז, טוענת שהיא בתו של אל צ'אפו ואב לשניים מנכדיו של אל צ'אפו, אם כי אשתו של אל צ'פו מכחישה שגוזמן אורטיז קשור לאל צ'אפו.