אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט קוד הטבה

אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט קוד הטבה

בכל עונות השנה הבילוי בצפייה בסרטים חדשים הוא אחד האהובים עלינו. אז איך חוסכים בעלות ?. אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט קוד הטבה קוד קופון כרטיס שני מתנה. מבלים וחוסכים 2022 בבתי הקולנוע בישראל מבצעים והנחות אמקס סרטים.

קוד קופון הטבה אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט

אז אחרי שלהיטי הקיץ כבר סומנו וכולנו מחכים לסרטי החופש הגדול 2022, מה נשאר?. לצפות בסרטי קולנוע ולרכוש כרטיסים מוזלים במבצע של חברות כרטיסי האשראי או מועדוני לקוחות כמו פועלים וונדר.

אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט קוד הטבה

אמריקן אקספרס סינמה סיטי 1+1 כרטיס לסרט קוד הטבה

מה המבצעים לכרטיס שני מתנה לסרט ?  

ההטבות בכרטיס האשראי מאפשרים לנו לחסוך מאות שקלים במהלך השנה. איך זה קשור לקולנוע? באתר ההטבות של אמריקן אקספרס תוכלו להוריד קוד קופון לכרטיס שני מתנה. באילו תנאים? רשת סינמה סיטי 1+1 לכרטיס. כמה זה יעלה ?. לכלל הלקוחות 1+1 לכרטיס תמורת 190 נקודות. ללקוחות סנטוריון ופלטינה 1+1 לכרטיס תמורת 90 .

עוד באתר – אירועי חופש גדול 2022 

באיזה ימים הקופון בתוקף?. 1+1 על כל הסרטים ברשת בתי הקולנוע של סינמה סיטי בכל ימות השבוע כולל סוף שבוע וחגים לכלל לקוחות אמריקן אקספרס.

פועלים וונדר הטבה לבית קולנוע cinema city

כרטיס רגיל זוגי כל ימות השבוע + פופקורן רגיל ו-2 שתייה תמורת 65.00 ₪ + 25 נקודות. מחיר מלא: 134.00 ₪
ניתן להזמין עד 2 שוברים בחודש קלנדרי.

סרטים חדשים 2022 מה רואים בחופש הגדול חדשים בקולנוע

מודעות גוגל
 

תור: אהבה ורעם/Thor: Love and Thunder

תור (כריס המסוורת') יוצא למסע שונה מכל מה שחווה עד כה – מסע בעקבות שקט פנימי. אך הפרישה שלו לא מחזיקה זמן רב כאשר רוצח גלקטי בשם גור רוצח האלים (כריסטיאן בייל), אשר שואף לחסל כל האלים באשר הם, נכנס לתמונה.

הגיבורים של סנטופיה מיה ואני מדובב Mia and Me The Hero of Centopia

קומדיית אנימציה, פנטזיית הרפתקאות קסומה וסוחפת, המבוססת על הסדרה המצליחה "מיה ואני".
ספר אגדות עתיק אודות ממלכת סנטופיה הקסומה, בה שדונים, גמדים, חדי קרן ודרקונים, הוא האהוב על מיה, נערה צעירה, המתמודדת עם קשיי הסתגלות ובדידות. חייה משתנים, כאשר היא מגלה, שבזכות פיתוח טכנולוגי של אביה, היא יכולה להיכנס אל תוך הספר, כאחת הדמויות הראשיות בו! .

פלאמלים Extinct סרטי חופש גדול קיץ 2022 

מהיוצרים של משפחת סימפסון, אופ ואד הם ״פלאמלים״ (חיות חביבות אשר צורתם עגולה ודומה לדונאט). באופן מקרי ובלתי צפוי, הם נוסעים בזמן משנת 1835 לשנגחאי המדהימה של היום. אופ ואד מגלים דברים חדשים כמו פקקי תנועה, שומן רווי והגרוע מכול – שהפלאמלים נכחדו מהעולם!!! כעת על שני הלא-יוצלחים הללו, נופלת אחריות כבדה. הם צריכים להציל את עצמם, את בני מינם וכנראה לשנות את פני ההיסטוריה – לתמיד!