אסטרולוגיה בפסח לפי הכוכבים והסמליות של יציאת מצריים

אסטרולוגיה בפסח לפי הכוכבים והסמליות של יציאת מצריים

ליל הסדר מתאפיין בירח מלא בשמיים. לאורך השנים ניתנו לכך מספר פירושים באמצעות אסטרולוגיה בפסח לפי הכוכבים והסימליות של יציאת מצריים והסברים על המשמעות האסטרולוגית של חג פסח .

מפת לידה חינם

מפת לידה חינם

פסח 2021 תאריכים מתי ליל הסדר

ליל הסדר חל במוצאי שבת!  תאריך חג ראשון : י"ד בניסן, 27.3.2021
חול המועד פסח 2021 מסתיים בתאריך שבת 03/04/2021 כ״א בניסן תשפ״א, מוצאי שבת

מידע מלא על תאריכי חופשת פסח כניסה ויציאת החג

ירח מלא באמצע חודש ניסן ומזל טלה

נתחיל עם העובדות הפשוטות . חג פסח וליל הסדר הם מאמצע חודש ניסן בשיאו של מזל טלה. אותו טלה המסמל את אחד מהסמלים להם סגדו המצרים הקדמונים אשר שלטו בבני ישראל.

יציאת מצריים בשיאו של מזל טלה

בדיוק בתאריך בו נמצא מזל טלה בשיאו , בני ישראל מכינים מצות מהר מהר, מכת בכורות נופלת על בתי המצרים והמפלה המצרית שמגיעה לשיאה בקריעת ים סוף וטביעת צבא מצריים בים הנסגר , מתרחשת בשיאו של אחד מימי הסגידה לאליל המרכזי.

סיפור יציאת מצריים מספק את אחד האזכורים החשובים והבולטים של הקשר בין האסטרולוגיה לבין התנך.

מזל טלה וסימני אש

טלה הוא מזל המשתייך ( ויש אומרים מוביל ) את מזלות האש. לפעמים אני מקנא באנשים שנחנו ביכולות הבעה של רגשות כמו בני מזל טלה שיכולים להמטיר אהבה ללא גבול מבלי לבדק את האיזון של מערכות היחסים בהם הם שקועים עד צוואר.

גברים ונשים בני מזל טלה נחשבים למאהבים נלהבים ואנרגטיים , מאד ארגוניים ומאד אמוציונליים. אם אתם כבר במערכת יחסים עם בני מזל טלה אז שימו לב כי בליל הסדר הם בשיאם , אז קחו את זה בחשבון.

הסברים על אסטרולוגיה בפסח לפי הכוכבים והסמליות של יציאת מצריים מפת לידה והסברים על מזל טלה והקשר בין פסח לאסטרולוגיה והאלים של המצרים הקדמונים הורוסקופ

מפת לידה חינם עכשיו באתר הורוסקופ 

עכשיו באתר האסטרולוגיה של ישראל הורוסקופ חינם ללא תשלום ומפת לידה אישית לכל אחד לפי תאריך לידה ועת לידה שלכם. הכנו באתר יישום להפקת מפת לידה. בכל שאלה נשמח לעמוד לרשותכם . לחצו על התמונה והפיקו לעצמכם מפת לידה אישית חינם עם הסברים. יש לכם שאלות  .  כתבו לנו בעמוד צור קשר

לחצו כאן להפקת מפת לידה חינם באתר + התאמה זוגית 

הסברים על אסטרולוגיה בפסח לפי הכוכבים והסמליות של יציאת מצריים מפת לידה והסברים על מזל טלה והקשר בין פסח לאסטרולוגיה והאלים של המצרים הקדמונים הורוסקופ הסברים על גלגל המזלות על מיתולוגיה אסטרולוגיה ועל ארבעת היסודות של המזלות גלישה חופשית מפת לידה חינם ללא תשלום