אסטרולוגיה מעודכנת 2020 השנה הטובה לפי הכוכבים

אסטרולוגיה מעודכנת 2020 השנה הטובה לפי הכוכבים 

למרות התפרצות וירוס הקורונה וההאטה הכלכלית בגללו הכוכבים צופים לנו שנה טובה בסך הכל. אסטרולוגיה 2020 השנה הטובה לפי הכוכבים שאירה מקום לאופטימיות ואנו הכנו לכם סקירה אסטרולוגית לחודש פברואר 2020 לפי מזלות אסטרולוגיה מעודכנת 2020 השנה הטובה לפי הכוכבים

תחזית 2/2020 כל המזלות בהמשך העמוד 

הורוסקופ אסטרולוגיה 2020 תחזית

הורוסקופ אסטרולוגיה 2020 תחזית

הורוסקופ 2020 התובנות של האסטרולוגיה

תחזיות ההורוסקופ 2020 מזהירות אתכם על ההתרחשויות המשמחות והבלתי מעוררות של השנה החדשה הקרובה. זה מכין אתכם להיות מוכנים לעתיד ובאותה עת, לקבל את הכוח להתגבר על כל המכשולים העומדים בפניכם.

באופן כללי ניתן להגיד שהאסטרולוגיה של 2020 צופה כי השנה הקרובה תהיה שנה מרעננת עבור 12 המזלות ללא יוצא מהלל. . זו שנה של הזדמנויות וסיכויים חדשים. ההצלחה שלך השנה תלויה בבחירות שאנחנו עושים. כך שהרבה תלוי גם מה נעשה עם התנאים שמזמנים לנו גרמי השמיים.

מודעות גוגלטלה תחזית הורוסקופ 2020 

כוכב מאדים מזמן התמודדות בתחילת 2020 אבל לרוב בתחומים של תרבות והשכלה לצד השגת יעדים מקצועיים ושיפור עמדות בעבודה. אז בני מזל טלה נא להיות ערניים

שור תחזית הורוסקופ 2020 

כוכב אורנוס שולט על התחזית של מזל שור ומספק תחושה רעננה של התחדשות . אם אתם מרגישים את זה בחיים אז אתם מוזמנים לקחת את זה האלה

מזל תאומים

וונוס מזמנת לך מספר חודשית טובים מעכשיו ובהמשך השנה . חשוב לנצל את המומנטום החיובי.

סרטן והכישוף של לונה

יותר מכל סימן אחר אתה תחת הכישוף של לונה. והשנה, סרטן, היא מגישה מנה כפולה של קסם .

מזל אריה עודה קשה

זה הזמן להפיק את המירב מהחיים . מאדים משפיע עם סימני האש וזה הזמן לטרוף את החיים בכל המובנים.

מזל בתולה

המון כיף ופנאי בבית . נצלו את התקופה השקטה למנוחה ואגירת כח לאתגרים הבאים

מזל מאזניים

הכל עניין של איזון לבני המזל הזה . וכעת זו תקופה של חברים וחברה מה שחשוב הוא לבחור את הצד הנכון ולא לחזור לעולם של חוסר פעילות חברתית.

עקרב המזל המאושר  ?

תחילת 2020 מסמלת אצל מזל עקרב את הרדיפה אחר האושר . חשוב גם כאן לקחת הכל בפרופורציה ולא לאבד את כל יתר הביטי החיים במרדף אחרי אושר ועושר.

קשת מיקוד עצמי

בני מזל קשת נמצאים במצב של מימוש אנרגיה עצמית . הכוחות האישיים שלכם , מנטליים ופיזיים נמצאים בשיא ואתם נדרשים למצות אותם במישור האישי והמקצועי .

מזל גדי

נכון בני המזל נחשבים אפורים אבל הם יודעים להימנע מלחץ מיותר וזה מאד חשוב להם בתחילת 2020 . זו השנה שלהם ! אומנם באסטרולוגיה הסינית 2020 היא שנת העכברוש אולם במערבית ה אין ספק שהיא שנת מזל גדי !

מזל דלי

לא משנה מה אומר הבית הרביעי של מזל דלי . מה שבטוח הוא שיש סביבכם המון רעש מערכתי בכל הביטי החיים. אתגרים וקשיים נועדו להיות מטופלים. להיות פתירים . זה הזמן לשנס מותניים !

מזל דגים מזל שיש אותם

להיות קשובים ודרוכים. שכן מדובר בתקופה שבה נפטון מטשטש גבולות הכוכב השולט. דריכות ונכונות יעזרו לך להביא תוצאות טובות אל תוך החיים גם לטווח הקצר וגם לטווח הבינוני.