אפי זיו הרצאות 2019 אומנות איטליה ועוד

אפי זיו הרצאות 2019 אומנות איטליה ועוד

אפי זיו הוא אחד המומחים הגדולים לא רק בתחום האומנות ומדריך טיולים בחסד. כל מי שהיה בהרצאות של אפי חווה הדרך המיוחדת , שזורה בהמון הומור ושפה עכשווית , בה הוא מרצה . בקיצור אם אתם רוצים בילוי לנשמה משולב בידע אפי זיו הרצאות 2019 אומנות איטליה ועוד זה המקום עבורכם.

לפני שנפרוס את סדרת ההרצאות , אנהג בגלוי נאות לגולשים ואומר שלפני מספר שנים היה לי הזכות והעונג להשתתף בטיול בצפון איטליה כאשר אפי מדריך וזו הייתה אחת החוויות הבלתי נשכחות שלי באוסף הטיולים לחול.

אפי זיו טיולים 2019

אפי זיו 

אז כאשר אתם כבר יודעים שאני לא הכי אובייקטיבי , הנה לוח נושאי ההרצאות של אפי זיו לשנת 2019-2002 ובסוף גם איך אפשר בלי על טיולים לאיטליה עם אפי .

את רשימת ההרצאות המלאה של אפי תוכלו למצוא באתר שלו  ( קישור בסוף העמוד ) ואני אספר לכם על אלו שמעניינות אותי באופן מיוחד .

פירנצה  ומשפחת מדיצ’י

רעננה בית יד לבנים 11.11.19ימי שני אחת לשבועיים 1800 – 1930 8864* – המשפחה שהיא יותר איטליה מכל דבר אחר ועל מקום מושבה העיקרי בפירנצה בירת אמנות הרנסנס. איך הפכה משפחה אחת לסמל העיר ושלטה בתחומי הבנייה האומנות והשאירו חותם בן מאות שנים .

המוזיאונים המרתקים בעולם

סינמה סיטי כפר סבא 29.10.19  ימי שלישי אחת לשבועיים פרטים נוספים 1-700-50-41-41 . מה משותף למוזיאון האופיצי בפירנצה ,מוזיאון ה”פראדו” במדריד ומוזיאון הלובר בפריז – כולם מחכים לכם בהרצאת מרתקת וכולם ללא יוצא מהכלל ועוד כמה אחדים שייכים לרשימת המוזיאונים המרתקים בעולם סיור וירטואלי במוזיאונים ובגלריות עם יצירות האמנות וצילומי תקריב יוצאי דופן.

דוקטור אפי זיו סופר ומרצה בכיר לאמנות 

מחבר הספרים “משחק האלים”, “סודות אלי אולימפוס”, הצופן הנוצרי באמנות”, “מיתולוגיה עכשיו”. מדריך סיורי אמנות באירופה.

אפי זיו הרצאות 2019 אומנות איטליה ועוד

אפי זיו הרצאות 2019 אומנות איטליה ועוד

ספרים מומלצים בנושא אומנות

אפי הוציא עד כה מספר ספרים . בניהם הספר מיתולוגיה עכשיו , הספר משחקי האלים , הספר סודות אלי האולימפוס , הספר הצופן הנוצרי באמנות המעניק לקוראים כלים לפענח יצירות אמנות העוסקות בתנ”ך ובנצרות. ספר מיוחד לשפה העברית מומלץ לכל חובב אומנות .