אפי זיו טיולים 2019 סולו איטליה טלפון

אפי זיו טיולים 2019 רשימת טיולים באיטליה 

אפי זיו טיולים 2019

אפי זיו טיולים 2019

לקראת שנת 2019 אנו מעדכנים אתכם בפעילות טיולים במסגרת אפי זיו טיולים 2019 , כמו תמיד מובטחים לנו מעניינים ומהנים ואפי ישמח שתצטרפו אליו.

סולו איטליה טלפון 03-675-3131

גב' מישל, סולו איטליה,
טלפון – 03-6753147

 

==

אפי זין הרצאות 2019-2020 הרשימה המלאה

==

טיול 4 ימים ברומא עם אפי זיו 

4 ימים ברומא – עיר הבירה המפורסמת בה פעלו מיכלאנג'לו, רפאל, קאראוואג'ו וברניני, זוהי הזדמנות ייחודית לגלות את צפונותיה של עיר הנצח, על כל תחומיה, בסמינר מרתק ובלתי שגרתי.

שבוע באיטליה שלא הכרת 

ערים ואתרים בצפון איטליה, שאינם נמצאים על מפת התיירות בדרך כלל, מפגש מרתק עם יצירות מופת, ערים קסומות, כנסיות מרשימות וחשובות ומוזיאונים מובילים בכל האזור.

שבוע בוונציה עם אפי זיו 2019 

נעסוק בהיסטוריה, אמנות, נצרות, מיתולוגיה ותחומי תרבות נוספים.  נבקר ברבים מן המוזיאונים החשובים והכנסיות הייחודיות וכמובן לא נפסח, על הביאנלה,  התערוכה הדו- שנתית של אמנות עכשווית המתקיימת השנה.

פירנצה וטוסקנה משפחת מדיצ'י

לטייל בעקבות משפחת מדיצי' המפורסמת, שהותירה לעולם את כל נכסיה התרבותיים שאסור להחמיץ.

טיול לדרום הקסום של איטליה 

מסלול מרתק בדרום איטליה בו נטייל בנאפולי, נבקר בפומפי המרתקת, נכיר את הנופים היפים המפורסמים בכל העולם, לא נפסח על מונטה קסינו וארמון קזרטה ונבלה קצת על החופים של העיירות פוזיטאנו ואמאלפי.

לא רק איטליה טיול ליוון עם אפי זיו

בנוסף לאיטליה אהובתו של אפי , יש גם טיול מיוחד בחודש יוני לאתונה ביוון טיול משותף עם גב' מרב ברק, בו נהנה מאופרות לצד היסטוריה ואמנות.

טיסות בתי מלון טיולים לאיטליה 

כל הטיסות הינן בחברת התעופה אל-על (אפי מקפיד על כך). המלונות מצוינים, ברמת 4 או 5 כוכבים, במרכז העיר, המחירים כוללים כמובן כניסות לכל האתרים שנבקר בהם ועוד. בכל הטיולים מדריכה נוספת, מצוות המדריכים של סולו איטליה.

תכנית הטיולים המלאה עם אפי זיו  באתר של אפי עם המון מאמרים מעניינים על אומנות וטיולים בסגנון הכתיבה המרתק של אפי זיו  !

האתר של דוקטור אפי זיו 

אפי זיו טיולים 2020 רשימת טיולים לאיטליה 2020 בהדרכת דוקטור אפי זיו פירוט מסלולים ופעילות שנתית מרתקת בתחום האומנות והספרות של אפי זיו

ההרשמה לסדרת טיולי אמנות 2020 עם ד”ר אפי זי החלה \להרשמה – גב’ מישל טלפון 03-6753147  סולו איטליה