אפי זיו טיולים והרצאות סולו איטליה טלפון

אפי זיו טיולים והרצאות סולו איטליה טלפון

אפי זיו טיולים 2019

אפי זיו טיולים 2019

אנו מעדכנים אתכם בפעילות טיולים במסגרת אפי זיו טיולים 2023, כמו תמיד מובטחים לנו מעניינים ומהנים ואפי ישמח שתצטרפו אליו. מה באתר? אפי זיו טיולים והרצאות סולו איטליה טלפון.

 

סולו איטליה טלפון 03-675-3131

גב' מישל, סולו איטליה,
טלפון – 03-6753147

 

 

הרצאות בנושא אומנות איטלקית

הציבור מוזמן לסדרת הרצאות מרתקת בה נסייר בכנסיות ונרגיש כאילו אנו נמצאים במוזיאון וצופים ביצירות מופת – ציור, פיסול ואדריכלות. מה נלמד?.   על סגנונות האדריכלות השונים ונדע להבדיל בין הסגנון הגותי, הרנסנסי, הברוקי ועוד. נצפה ביצירות מרהיבות של בוטיצ'לי, רפאל, מיכלאנג'לו, טיציאן, קאראואג'יו, רובנס ועוד רבים אחרים. בסדרה נגלה כיצד להתבונן ביצירות האמנות ולהבין את אשר אנו רואים.

הסדרה מטעם האוניברסיטה הפתוחה – אסכולות, בשני מקומות לבחירתך:

תל אביב – הסינמטק, ימי חמישי בשעה 10:00, החל מ-7.3

ירושלים – מוזיאון המדע, ימי ראשון בשעה 11:00, החל מ-3.3

לפרטים והרשמה גם – מוקד אסכולות: 1-700-700-169

לאן מטיילים בשנת 2023?. אפי זיו טיולים 

במכתב למנויים כתב השנה אפי. שנת 2023 החלה ואני שמח להזמין אותך להצטרף אלי לאחד מחמשת הטיולים שיהיו השנה בהדרכתי. ארבעה טיולים יהיו למקומות שונים באיטליה הקסומה, שהיא המקום המושלם לשוחרי האמנות, ועוד טיול מיוחד אחד…הטיולים מתאימים גם למי שהיה כבר במקומות האלה ורוצה לראות את יצירות האמנות בהדרכתי וגם למי שעדיין לא היה ורוצה ליהנות מהנופים, האווירה ולהכיר לעומק את תולדות האמנות.

יוני-יולי

ונציה

איטליה שלא הכרת

ספטמבר:

פירנצה

רומא

ובנוסף לאיטליה, אני מזמין אתכם לשוט איתי לאורך נהר הדנובה, כך אפשר ליהנות גם משייט מקסים בספינת נהר יוקרתית וגם לבקר בהרבה מקומות שונים, מבלי לנסוע ולעבור בתי מלון.

בכל מקום בו נעגון נרד לראות את המוזיאונים, הכנסיות, הפיאצות ואת יצירות האמנות הייחודיות לאותו מקום.

מוזמנים להצטרף לשייט על הדנובה בקיץ

לשמחתי יש ביקוש רב לטיולים אלה ולכן אני ממליץ לשריין מקומכם מראש כי מספר המקומות מוגבל.

למידע נוסף טיולים של ד"ר אפי זין

 

שבוע באיטליה שלא הכרת 

ערים ואתרים בצפון איטליה, שאינם נמצאים על מפת התיירות בדרך כלל, מפגש מרתק עם יצירות מופת, ערים קסומות, כנסיות מרשימות וחשובות ומוזיאונים מובילים בכל האזור.

שבוע בוונציה עם אפי זיו  

נעסוק בהיסטוריה, אמנות, נצרות, מיתולוגיה ותחומי תרבות נוספים.  נבקר ברבים מן המוזיאונים החשובים והכנסיות הייחודיות וכמובן לא נפסח, על הביאנלה,  התערוכה הדו- שנתית של אמנות עכשווית המתקיימת השנה.

פירנצה וטוסקנה משפחת מדיצ'י

לטייל בעקבות משפחת מדיצי' המפורסמת, שהותירה לעולם את כל נכסיה התרבותיים שאסור להחמיץ.

טיול לדרום הקסום של איטליה 

מסלול מרתק בדרום איטליה בו נטייל בנאפולי, נבקר בפומפי המרתקת, נכיר את הנופים היפים המפורסמים בכל העולם, לא נפסח על מונטה קסינו וארמון קזרטה ונבלה קצת על החופים של העיירות פוזיטאנו ואמאלפי.

לא רק איטליה טיול ליוון עם אפי זיו

בנוסף לאיטליה אהובתו של אפי , יש גם טיול מיוחד בחודש יוני לאתונה ביוון טיול משותף עם גב' מרב ברק, בו נהנה מאופרות לצד היסטוריה ואמנות.

טיסות בתי מלון טיולים לאיטליה 

כל הטיסות הינן בחברת התעופה אל-על (אפי מקפיד על כך). המלונות מצוינים, ברמת 4 או 5 כוכבים, במרכז העיר, המחירים כוללים כמובן כניסות לכל האתרים שנבקר בהם ועוד. בכל הטיולים מדריכה נוספת, מצוות המדריכים של סולו איטליה.

תכנית הטיולים המלאה עם אפי זיו  באתר של אפי עם המון מאמרים מעניינים על אומנות וטיולים בסגנון הכתיבה המרתק של אפי זיו  !

האתר של דוקטור אפי זיו 

אפי זיו טיולים 2020 רשימת טיולים לאיטליה 2020 בהדרכת דוקטור אפי זיו פירוט מסלולים ופעילות שנתית מרתקת בתחום האומנות והספרות של אפי זיו

ההרשמה לסדרת טיולי אמנות 2020 עם ד”ר אפי זי החלה \להרשמה – גב’ מישל טלפון 03-6753147  סולו איטליה