אקס פקטור לאירוויזיון 2022 פרק 1 לצפייה ישירה: הביצוע המפתיע!

אקס פקטור לאירוויזיון 2022 פרק 1 לצפייה ישירה: הביצוע המפתיע!

רמקולים הכן, אוזן הטה והופ הופ האודישנים כבר כאן. קבלו את אקס פקטור לאירוויזיון 2022 פרק 1 לצפייה ישירה: הביצוע המפתיע! מי השופטים? מי המתמודדים? מי עלה לשלב הבא של אקס פקטור ספוילרים הדלפה. צפו בווידאו באתר.

עדכון – גמר אקס פקטור 2022 עדכונים ספוילרים זוכה

אקס פקטור לאירוויזיון 2022

אקס פקטור לאירוויזיון 2022

מתי מתחיל אקס פקטור 2022

יש תכניות שאנחנו רק מחכים שיתחילו! לא רק המתמודדים והשופטים אלא בעיקר קהל הצופים. רואים בכיף כל פרק של אקס פקטור ישראל 2022 פרקים מלאים לצפייה ישירה רשת 13 לייב. כי מה יותר טוב ממוזיקה מעולה, מתמודדים שנותנים את הנשמה ושופטים שמובילים את תעשיית המוזיקה בישראל, כולל נטע ברזילי שבעצמה זכתה באירוויזיון.

אקס פקטור עונה חדשה ערוץ 13 לצפייה ישירה 

מתי עולה העונה החדשה של אקספקטור xfactor ישראל? במוצאי שבת בתאריך 30/10/2021. היכן משודרת התכונית? בערוץ 13 לצפייה ישירה. אשר במקביל קוצר הצלחה עם סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה ובהן הישרדות vip 2021, ואיל אפשר בלי אבודים עם צופית גרנט בעונה חדשה ומרגשת במיוחד.

רשימת שופטים x factor ישראל 2022. מי קובע מי יעלה לשלב הבא?  

  1. מרגול היא מרגלית צנעני זמרת נשמה, מזרחית ורוק קלאסי. אהובת הקהל בישראל! סללה במו קולה ונחישותה את הדרך לפסגה ותמיד ידעה לחזור אליה. ברוכה הבאה מרגול!
  2. רן דנקר שהתחיל בשיר נולד ויצא ממנו כוכב מאז ולתמיד. השנה גם שחק בסרט ישראל מומלץ.
  3. מירי מסיקה קבלו אותה ואת ההומור הבלתי נגמר שלה! זמרת ישראלית מעולה שתמיד כיף לראות על הבמה.
  4. אביב גפן שנמצא עכשיו הכי רחוק מדור מZוין אבל הכי קרוב לאור הירח וללב הקונצנזוס הישראלי.
  5. ואחרונה חביבה, רק ברשימה, היא לא אחרת מאשר נטע ברזילי. אחת שעשתה את זה בגדול, יודעת מה זה אירוויזיון וכל טיפ שלה למתמודדים באודישנים של אקס פקטור היא עצת זהב.
לקראת שידור אקס פקטור 4 עונה פרק 1 לצפייה ישירה  צפו בווידאו 

בין אודישן לאודישן השופטים מחפשים דרך להעביר את השעמום, הפעם זה בא לידי ביטוי בביצוע מדהים ומוסיקלי במיוחד לשיר "עוד יהיה לי" של חברתם לשולחן השופטים מרגול | "אקס פקטור לאירוויזיון" – פרק הבכורה, שבת בערוץ 13


#אירוויזיון
#אקספקטור