אתרי קניות סינים זולים

אתרי קניות סינים זולים

סחורות תוצרת סן כובשות את העולם בדוכנים ומרכולים וגם ברשת האינטרנט. אתרי הקניות מסין אחראים למרבית תעבורת הקניות ברשת והם הפכו לממותגים בעצמם תוך מספר שנים בלבד. לצד המוכרים והידועים כגון AliExpress או  DealExtreme פועלים עוד מספר לא מבוטל של אתרי קניות סינים זולים המציעים סחורה זולה שניתן לרכוש באינטרנו. אתר wesave  מגיש סיקור של אתרי קניות סינים זולים עם טיפים חשובים לקניה באינטרנט.  הפניות ישירות לאתרי המכירות יוצגו בסוף לאחרת סקירת  אתרי קניות סינים זולים

1 אליאקספרס AliExpress

אתר הדגל של האתרים הסיניים . ניתן לרכוש בו מוצר אחד בודד במחיר של 2-3 שקלים ולקבל אותו ללא עלות משלוח לבית הלקוח. היתרון הגדול הוא בשפע האין סופי של מוצרים ומחירים , לצד הגנה על הלקוח מפני ספק שאינו עומד בתנאי ההתחייבות והאפשרות לקבל החזר במידה והסחורה תקולה או לא נשלחה

תאריכים עם מוצרי בהוזלה משמעותית : 11.11 בכל שנה הוא יום הרווקים הסיני והוא סיבה למסיבה של קניות מוצרים באתר בהנחות של עשרות אחוזים. בימים אלו הסחורה נחטפת !  

אתרי קניות באינטרנט בחו"ל קניות בגדים באינטרנט אתרי קניות באינטרנט ששולחים לישראל

אתרי קניות באינטרנט בחו"ל קניות בגדים באינטרנט אתרי קניות באינטרנט ששולחים לישראל

2 chinabuy קניות בסין עם שירות לקוחות בעברית

האתר הישראלי בשפה העברית הוא הנציגות המקומית של חברת chinabuy שצמחה מתוך חברת דיל אקסטרים והיא מאפשרת ביצוע קניות באתר קינות סיני אך עם תפעול מקומי בשפה העברית ושירות לקוחות בשפה העברית כמו שישראלים אוהבים.

בנוסף מעת לעת יש באתר דילים עם חברות כרטיסי אשראי מקומיות . הממשק העברי המלא מקל על ביצוע הקניות.

3 דיל אקסטרים DEAL EXTREAM DX

האתר http://www.dx.com חוגג בימים אלו 10 שנים להיווסדו בחגיגת מבצעים סביב אלפי מוצרים ומשכנע אתכם לרכוש באמצעותו סחורה. האתר ממוצב בקטגוריה אתרי קניות סינים זולים  ובדומה לאחרים הוצא מציע קניות של מוצרים בבודד או בסיטונאות היישר מסוחרים או יצרנים לצרכנים ברחבי העולם. ניתן לצפות באתר במספר שפות ( English , Español , Português, Русский , Deutsch ,  Français ) אך לא בעברית . 

איך מגיעים לאתרי קניות סיניים

לאתר ציינה בי http://www.chinabuy.co.il/hebrew

לאתר אלי אקספפרס http://www.aliexpress.com

לאתר דיל אקסטרים DEAL EXTREAM DX 

השאירו פרטים ליועץ מקצועי לקניות ברשת וספרו לנו מה תרצו שנמצא עבורכם באתרי הקניות
* indicates required field