בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים

בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים

לאחר ביצוע החיסון השני של פיזר רבים רוצים לדעת האם הם מחוסנים נגד נגיף הקורונה. את התשובה מקבלים באמצעות בדיקה סרולוגית שניתן לבצע בקופת חולים או באחד המרכזים הרפואיים. בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים. על פי סקירת אתרי אינטרנט 26/01/2021 מצאתם טעות כתבו לנו בעמוד צור קשר

בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים

בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים

בדיקה סרולוגית פרטית לקורונה תוצאות מהירות

בדיקת נוגדנים לקורונה מאתרת נוכחות של נוגדנים למחלה, שהם חלבונים ספציפיים המיוצרים כתגובה לזיהומים. נוגדנים מזוהים בדרך כלל בדם של אנשים שנבדקים לאחר ההדבקה או לאחר החיסון השני של פייזר. הם מראים תגובה חיסונית לזיהום או מפתחים נוגדן נגדו. תוצאות בדיקת נוגדנים חשובות לזיהוי יעילות החיסון.

היכן אפשר לעשות בדיקות לנוגדני קורונה אסותא כללית מכבי מאוחדת לאומי 

הבדיקה מציגה תוצאה חיובית או שלילית לנוגדני קורונה. יכול להיות גם להיות בדיקה גבולית, בכפוף לערכי יחידות נוגדנים למיליליטר דם AU/ML.

מעל 15 יחידות- תשובה חיובית יש נוגדנים בגוף
מתחת 12 יחידות תשובה שלילית אין נוגדנים
בין 12 ל 15 יחידות – תשובה גבולית לא ברור אם יש חיסון

קביעת תור לבדיקת נוגדני קורונה אסותא וקופות החולים

  • תור באסותא רמת החייל, חיפה, ראשון לציון ובאר שבע באמצעות האתר או בטלפון זימון תור לאסותא 3550* . מחיר הבדיקה 290 ש"ח. תוצאות תוך 48 שעות.
  • המרכז הרפואי שמיר אסף הרופא בדיקות סרולוגיות + PCR מוקד זימון תורים *9125
  • חברת Lab2door מציעה בדיקות ללא צורך בהפניית רופא. המחיר 499 שח לבדיקה עד הבית טלפון 2672*
  • מכבי בדיקה סרולוגית פרטים באתר מכבי
  • כללית בדיקה סרולוגית לחצו כאן

צפו בווידאו בדיקות סרולוגיות במעבדה המרכזית של הכללית. צילום: שירותי בריאות כללית

קביעת תורים מידית באינטרנט לכל קופות החולים ואסותא בדיקות סרולוגיות קביעת תור ומחירים היכן ניתן לקבוע בדיקה סרולוגית לאחר חיסון השני, כיצד לפענח תוצאות בדיקות סרולוגיות לקורונה. קביעת תור מיד. תוצאות הבדיקה ממעבדות שונות עשויות להשתנות בהתאם למספר גורמים כגון דיוק הבדיקה עצמה וכמה זמן ייקח לגופך לפתח נוגדנים. בכל מקרה עליך לבדוק את תוצאות הבדיקה שלך אצל הרופא שלך.