בדיקת קורונה ותשובה מיידית טלפון ועמדות

בדיקת קורונה ותשובה מיידית טלפון ועמדות

לראשונה בישראל: תחנות רבות לבדיקת קורונה מהירות בתשלום יפתחו ביום אחד בכל רחבי הארץ באמצעות מכשיר סופיה. כל הפרטים על קביעית תור לביצוע בדיקת קורונה ותשובה מיידית טלפון ועמדות.

בדיקת קורונה ותשובה מיידית טלפון ועמדות

בדיקת קורונה ותשובה מיידית טלפון ועמדות

בדיקות קורונה טרום טיסה

חברת ביקורופא מציעה החל מהיום (שלישי 27.4.2021) ב-11 סניפים מרכזיים של החברה ברחבי הארץ בדיקות סופיה מהירות לגילוי נגיף הקורונה בעלות של 69 שקלים בלבד. ניתן להגיע לתחנות הממוקמות בסניפי הרשת הפתוחים בשעות אחר הצהריים והערב לבצע את הבדיקה המהירה ולקבל תשובה מיידית תוך 15 דקות.

הבדיקה מתבצעת באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת של סופיה, הבדיקה המהירה הנפוצה בישראל והספק הרשמי של משרד הבריאות עוד מעיצומה של המגיפה.

מדובר בפריצת דרך טכנולוגית שפותחה על ידי תאגיד קווידל האמריקאי, מבוססת אנטיגן, המזהה את נגיף הקורונה עם דיוק של 96.7% רגישות, 100% ספציפיות וכן בעלת יכולת לזהות את כל יתר והמוטציות המדאיגות.

עוד באתר- לאן אפשר לטוס היום

מכשרי הסופיה אושרו על ידי ה-FDA והמעבדה לנגיפים במשרד הבריאות.  עברה תיקוף על אלפי נבדקים וצברה ניסיון של מאות אלפי בדיקות בישראל. עד היום כבר הותקנו מאות מכשירים שמשרד הבריאות רכש במערכות הבריאות בישראל.

הבדיקה המהירה מיועדת לילדים, בני נוער ואנשים שטרם התחסנו, ומתבצעת על פי הנחיות משרד הבריאות. תוצאת הבדיקה השלילית מאפשרת כניסה לבתי מלון וכל יתר המקומות והעסקים הפועלים בתו ירוק.

טלפון בדיקות קורונה מהירות

רשימת הסניפים בהם ניתן לבצע את הבדיקה המהירה: תל אביב, כפר סבא, ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, ירושלים, מבשרת ציון, חיפה, טבריה, קריית שמונה ומצפה רמון. לפרטים התקשרו למוקד הטלפוני המאויש 24 שעות ביממה לטלפון שמספרו 6101*

בדיקות קורונה תוצאות מהירות

בנוסף, ביקורופא מפעילה שירות בדיקות קורונה מסוג PCR המתבצעות בשירות עד הבית, בהגעת דוגם לבית המטופל. עלות הבדיקה הזו הינה 400 ₪ וניתן להזמינה באמצעות המוקד הטלפוני של ביקורופא.