בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי

בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי

לפני רכישת רכב תשלום והעברת בעלות יש לבצע בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי ולוודא שהרכב אינו משועבד למוסד פיננסי או אדם אחר שאינו המוכר. כל הפרטים אודות בדיקת משכון רכב 10 שח.

בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי

בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי

בדיקת שיעבוד רכב במשרד הרישוי המדריך 

בעלות על הרכב היא תהליך חובה לפני רכישת רכב. כאשר  לרכב רשום שעבוד המשמעות היא שהבעלים של הרכב הוא מי שעבורו רשום השעבוד. זו יכולה להיות חברת ליסינג או בנק שנתן כסף לבעל הרכב בתור הלוואה לרכישת הרכב או הלוואה לכל מטרה והרכב הוא עירבון .

האם ניתן לרכוש רכב עם שעבוד ?  

כן ניתן לרכוש רכב עם שעבוד . עצם רכישת רכב עם שעבוד והעברת התמורה למוכר רכב יד 2 אינה משנה את העובדה כי בעל השעבוד לא מאבד זכויות והנפגע העיקרי הוא אתם . שלמתם על הרכב , לדוגמא , 50,000 שח אך לבנק יש שעבוד על הרכב בסך 26,000 שח . בקיצור כאב ראש . לא מומלץ לרכוש רב עם שעבוד

בדיקת שעבוד רכב רשם המשכונות

  1. כנסו לאתר רשם המשכונות ( קישור בהמשך )
  2. הגידור את סוג החיפוש ובצעו סינון לפי איתור שעבוד לפי מספר רכב
  3. בדיקת שעבוד שבקשתם תתווסף לסל הקניות והאתר יבצע בדיקת משכון לפי מספר רכב או ת.ז ויישלח אלים למייל דוח משכון רשמי מרשם המשכונות‎

על מנת לבדוק האם יש על רכב שעבוד כל מה שצריך הוא מספר רכב וכרטיס אשראי לתשלום אגרה של 10 שח לבדיקה . ניתן לבדוק גם שעבודים שהוסרו אך לטעמי זה מיותר.

לפני קניה יש לבצע בדיקה האם הרכב משועבד הנחיות לביצוע הבדיקה בתשלום 10 שח באתר רשם המשכונות תוצאות מידיות לפני רכישת רכב שנייה בדיקת שעבוד רכבים

בדיקת משכון לרכב יד שנייה בדיוק כמו בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ לפי תעודת זהות באינטרנט הם שירותים מונגשים לאזרחים על מנת לקבל מידע בזמן אמת לפני יצוע צעד כלכלי .

אתרי הממשלה במסגרת ממשל זמין מאפשרים קבלת מידע חשוב לאזרחים.  לפני ביצוע עסקאות כלכליות חשובות על מנת למנוע בעיות בעתיד . סוף מעשה במחשבה תחילה בעיקר ברכישת רכב יד שנייה מסוחר רכב או אדם פרטי.