בור הכסף התגלה או סתם חור באדמה

בור הכסף התגלה או סתם חור באדמה

נתחיל עם ציטוט של הפינק פלויד , מתוך השיר זמן . Kicking around on a piece of ground in your home town . עכשיו נמתין בסבלנות האם מדובר בתגלית העשור החדש שהתחיל ב 2020 האם בור הכסף התגלה או סתם חור באדמה.

הייתי מאד רוצה לכתוב לכם שהנה נפתרה התעלומה. בסופו של דבר אני עוקב אחריה כבר כמעט ארבעים שנה. הרבה לפני שהיה אינטרנט והרבה לפני שהכרת את האחים ריק ומרטי לגינה.

מצד שני עושה הרושם שזו הפעם הראשונה שצוות אוצר האי המקולל עובד בשיטתיות. לכן , עם גילוי הפיר שככל הנראה מיוחס לדניאל מקגיניס , שעל שמו רשומה תחילת החידה. אני מפתח ציפיות לתגלית גדולה.

בור הכסף התגלה או סתם חור באדמה

בור הכסף התגלה או סתם חור באדמה

הסבר לתעלומת בור הכסף או שמא באר ארטזית

לאחר הפרקים של עונה 7 אוצר האי המקולל ניתן סוף סוף לתת הסבר מה בדיוק קורה בבור הכסף MONEY PIT .
הוא פעול בהתאם לעקרון של באר ארטזית . רק שכעת מקורות המים התגלו. תעלות מים מ SWAMP שפועל מעין בטרייה אין סופית של מים . הביצה אם תרצו ממלאת את מקומם של מי התהום , ותעלות ניקוז הן על תקן שכבת המים החדירה שמנקזת הכל לאוקיינוס.

מסלול המים פועל כך , מים מהביצה מגיעים לפי עקרון כלים שלובים לבור הכסף ולאחר שהם מגיעים לגובה מסוים הם כונסים לים , באמצעות תעלות מוסתרות מתחת למפרץ סמית.

השינוי במחשבה יביא לתגלית ענק ?

אם עד עכשיו התאוריה מובילה גרסה שהמים מגיעים מהים או ממקור קרוב , הריי היום כבר ברור. המים מגיעים לפיר , באמצעות התעלות שהתגלו לאורך האי . כעת ניתן יהיה לחסום את תעלות המים ואולי לבדוק את הפיר ללא סכנת הצפה. זה ישנה את אופי החיפוש והכלים שיעמדו לרשות הצוות .

עונה 7 אוצר האי המקולל ערוץ ההיסטוריה 

אם תרצו וגם אם לא מדובר באחת מהסדרות הטובות שנראו אי פעם בערוץ ההיסטוריה. החיבור של האחים לגינה לאי האלונים הוא מוחלט. הם עושים כבוד למי שהיה שם לפניהם , הם חולקים כבוד לכל מי שיכול לתרום לחיפוש ובעיקר , כל ההתנהלות המכבדת הזו מובילה אותם בכיוון הנכון למצוא את אוצר האי המקולל כבר בשנת 2020.