בחינות בגרות 2020 מסכה חובה 

בחינות בגרות 2020 מסכה חובה

משרד החינוך הודיע בחינות הבגרות של קיץ 2020 יצאו לדרך . אתר WESAVE  מאחל לכל הנבחנים בהצלחה גדולה במבחנים. החדשות למבחנים השנה: בחינות בגרות 2020 מסכה חובה ומעט תלמידים בכל כיתה אז תשכחו מהעתקות בבגרות. 

הקלות מבחני בגרות 2020

כמענה למשבר הקורונה: הרחבת הבחירה, צמצום בחינות, לוח בחינות מרווח, מיקוד של חומרי הלמידה ומועדי היבחנות חלופיים. מערכת נסציונה נט מאחלת לכל התלמידים בנס ציונה בהצלחה במבחני הבגרות ! מערכת החינוך פותחת ביום שני222/את עונת בגרויות קיץ 2020, בה צפויים להיבחן כ-190,000 תלמידים. הבחינות ייפתחו עם מקצועות המדעים, עם בחינה בכימיה, והבחינה האחרונה צפויה להתקיים ב-27.7.2020 – עם מועד ב' במתמטיקה.

פעילות חופש גדול לחצו כאן 

משרד הבריאות קובע למשרד החינוך

הבחינות תתקיימנה בכפוף להנחיות משרד הבריאות, תוך הקפדה על עטיית מסיכה, שמירת מרחק של 2 מטרים והגבלה של בין 15 ל-19 נבחנים בכיתה.

בגלל הקורונה הוחלט לאפשר לתלמידים שתימנע מהם היכולת לגשת לבגרויות, אם בגלל הכרח להימצא בבידוד או אם בגלל תחלואה בקורונה, לגשת למועד החלופי (נכון להיום נמצאים כ-400 נבחנים פוטנציאליים בבידוד). המועדים החלופיים יערכו בתחילת אוגוסט, בין התאריכים 3-6.8.2020 ויכללו בחינות באשכולות המדעים, רוח, חברה ושפה.

לתלמידים שלא יוכלו לגשת לשני המועדים, יינתן מענה נקודתי, שיכלול משגיח חיצוני וסטנדרטים מחמירים, כנהוג בבחינות הבגרות. נושא זה תקף גם לתלמידים אשר עומדים בפני גיוס לצה"ל. לקראת הבחינות, נקט משרד החינוך בשורה של התאמות כדי לסייע לתלמידים, בין היתר: לוח בגרויות חדש, הרחבת אפשרויות הבחירה, ריווח לוח הבחינות ומענה מותאם לאוכלוסיות השונות.