בייבי בוס 2 עסק משפחתי צפו בווידאו דיבוב לעברית

בייבי בוס 2 עסק משפחתי צפו בווידאו דיבוב לעברית

אם הסרטים היו מציאות אני הייתי רוצה להיות בייבי בוס. מסתובב בעולם, מחלק הוראות, חווה חוויות מרגיש כמו כוכב שלא מפסיק להיות. בייבי בוס 2 עסק משפחתי צפו בווידאו דיבוב לעברית. הסרטון מחכה לכם בסוף העמוד!

לא אין לא זמן לגדול באמת ואל תשאלו אותו מה הוא רוצה ללבוש. כי הוא עכשיו מנהל את העסקים ואין לו חשק בכלל לפרוש. שלא תטעו בכלל בחזות, בייבי בוס קשוח מאד. אבל יש לו לב טוב ובסרט השני הוא יוצא ממש גדול.

בייבי בוס 2 עסק משפחתי

בייבי בוס 2 עסק משפחתי

על מה הסרט החדש על בייבי בוס 2 לצפייה ישירה?  

טים ואחיו הקטן (הבייבי בוס הראשון) טד התבגרו והתרחקו זה מזה. אתם בטח תתפלאו, אבל עכשיו טים הוא כבר אבא בעצמו. הוא גר בבית פרברים עם אשתו ושתי בנותיו.

עוד באתר- איפה אפשר לראות סרטים בלי להוריד אותם? 

במה עובד טד? הוא מנכ"ל קרן גידור מצליח. כשהתינוקת טינה תגלה שהיא (טא-דה!) סוכנת חשאית בכירה של בייבי קורפ במשימה לחשוף את הסודות האפלים שמאחורי בית הספר המקומי. האחים טים וטד יתאחדו וילמדו מחדש להעריך את משמעות המשפחה וחברות ומה באמת הכי חשוב. כי אין בעולם אהבה כמו אחים ומשפחה!

הסרט לצפייה טריילר מלא בסוף העמוד

איזה סרטים חדשים מגיעים בקרוב לקולנוע? מה כדאי לראות? 

הרפתקאות תום ואווזי הבר עברית Spread Your Wings מבוסס על סיפור אמיתי
תומאס הוא ילד עירוני אשר נשלח לגור עם אביו כריסטיאן בחופשת הקיץ. אביו הינו אורניתולוג אשר שואף בכוחות עצמו להציל זן אווזים נכחדים על ידי לימוד נדידת האווזים באמצעות מטוס זעיר. במהרה תומאס הסקפטי נקשר לאווזים הקטנים והופך לחלק משמעותי בתוכנית של אביו. יחדיו הם יוצאים למסע פנטסטי אשר ישנה את חייהם לעד.

לרכב על דרקון Dragon Rider
סרט לכל המשפחה אודות שלישיית גיבורים בעל כורחם – דרקון, ילד צעיר ושדונית יער. יחד הם היוצאים להרפתקה אגדית כדי למצוא את תקוותם האחרונה של הדרקונים – עמק נסתר בשם פאתי שמיים – מקום מקלט מיתולוגי לכול הדרקונים. מסע הרפתקאות נועז ומשעשע שמוביל אותם מהיערות של צפון אירופה, מסביב לעולם עד לפסגות המושלגות של הרי ההימליה.

.