בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי

בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי

מה קורה לעיר השינה של תל אביב ? האחות הגדולה של גבעתיים והמחיצה בין העיר גדולה לבני ברק ופתח תקווה. מסתבר שעיר הגנים עושה סימני התעוררות ואנחנו יצאנו לכמה שעות של בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי

משאיות האוכל של רמת גן 

אולי זה טרנד עולמי שהגיע באיחור אופנתי ואולי זה סימן לבאות. אבל הפוד טראק נוכחות מזהב מספר חודשים ברחוב ביאליק , רחוב המסחר הכי יפה והכי אותנטי בישראל. אין לו את ההמולה של הרחובות הסואנים של תל אביב , הוא מאפשר מעבר קל בין שני צידי הרחוב ויש בו כמעט הכל . חנויות בטעם של פעם ומגדל מגורים בן הרבה מאד קומות. רחוב הרצל מקביל לביאליק ויש בו מספר לא מבוטל של חנויות מעניינות . בהחלט שווה ביקור.

FOOD TRUCK של רמת גן נמצאות מול בניין העירייה ומתבלות את הרחוב היפה , בעיר שעות הלילה , באבקת כוכבים של חוץ לארץ. זו רק ההתחלה אבל ביקור ברחוב ביאליק ברמת גן זה כיף אחד גדול . גם טעים במיוחד .

בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי

בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי

עדיין לא ריג'נסי סטריט

הפיכת עיר או מוקד עירוני לכזה הנתפס כמוקד לבילוי איכותי שמושך אנשים מבחוץ היא תהליך. זו לא פעולת קומנדו מהירה . צריכה להיות אבולציה של תרבות. תהליך דומה שעוברת העיר התחתית בחיפה , בשילוב הזרמת הון וחקיקה עירונית לצד קירוב משקיעים. רמת עוד רחוקה מזה . אבל התקווה קיימת .

 

עוד על רמת גן בהמשך העמוד הגן הרומנטי של גוש דן ותצפית מעולה לצלמים

מודעות גוגלגן אברהם שווה להגיע גם בלילה 

איפה תמצאו בלב גוש דן הסואן מקום המשלב תצפית על כל העולם מסביבנו , אמפי ישן עם ציור קיר מרתק ואוויר פסגות. רק ברמת גן בגן אברהם הישן של פעם . ממרום מושבו ברחוב משה שרת , הוא זורק אותך למקום אחר. אולי זה רק אני שמתרגש כי גיליתי אותו בשלב מאוחר ואולי זו דלות האפשרויות מסביב .

סביב הגן נרקמו במשך השנים אגדות , ביאליק נהג לשבת בו ואולי קבל השראה לאחד לשירים . הוא נקרא על שם אברהם קריניצי ראש העיר המיתולוגי של רמת ובזמן מלחמת העצמאות , כיאה לנקודה שולטת שמש כעמדת פיקוד לראשי היישוב.

כיכר אורדע רמת גן

כיכר אורדע רמת גן

בילוי ברמת גן פוד טראק וגן היסטורי המלצות לבילוי בעיר רמת גן מסעדות אוכל וגנים ציבוריים המשקיפים על גוש דן והריי יהודה רומנטיקה בלב גוש דן אתר הבילויים של ישראל מקומות מיוחדים ששווה לבקר בגוש דן ומרכז הארץ