בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים

בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים

ערי בירה בעולם הן בין ההגדרות הנפוצות בתשבצים ותשחצים. הכנו עבורכם את פתרונות לתשחצים ותשבצים עם ההגדרה בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים

בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים

בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים

עזרה בפתרון תשחצים ותשבצים בירת דנמרק תשחץ

7 אותיות עיר הבירה של דנמרק קופנהגן

הפירוש של השם קופנהגן נכתב בדנית København היא נמל הסוחרים מה שמרמז על מעמדה בעבר בימים בהם הויקינגים שלטו על אירופה לפני ששלטו על סדרות בנטפליקס . העיר מתפרסת כיום בין כמה איים ולמרות שאינה שוכנת על חצי האי של סקנדינביה היא נחשבת לחלק חשוב מהתרבות שלו

עיר בדנמרק לפי אותיות פתרונות לתשבץ שבועי תשחץ יומי

לא רק ערי בירה אנו מוצאים בתור שאלות קשות בשבץ יומי או תשחץ יומי אלא גם בחוברות תשחצים. רשימת הערים בחלק הנורדי של העולם יכולות להיות חידות מאד קשות בכל תשבץ או תשבץ ואפילו בתור חלק מחידה בתשבץ היגיון מכיוון שצירוף האותיות מול העברית מאפשר לכותב התשבץ גיוון במילים גם כאשר אין מילה המשתבצת בשפה העברית.

4 אותיות 
רונה

6 אותיות 
ויבורג עיר בדנמרק
הילרוד
אודנסה
אורהוס

7 אותיות 
קופנהגן
אולבורג
אלסינור
8 אותיות 
פרדריסיה

בירת דנמרק תשחץ פתרונות מדויקים לפי אותיות כל הערים בדנמרק ואירופה לפי מספר אותיות עם מנוע חיפוש לאיתור פתרונות מדויקים לכל התשחצים תשבצים . פתרון תשבצים וחידות הגיון הן אחת מפעילות הפנאי הנפוצות בעולם ואף שרדה את המהפך הדיגיטלי. על אף שיש בעולם לא מעט אתרי תשבצים און ליין עדיין אין יותר כיף מאשר לפתור תשבצים בחוברות או לפתור את התשחץ היומי בעיתון.

פתרון תשחצים ותשבצים פעילות מומלצת לכל גיל. לרוב אנשים פוגשים את התשבץ בעיתון היומי. כל עיתון מפרסם בסוף הגיליון תשחץ חידון סודוקו ותשבצים לפתרון וזה מפתח את הידע האישי ומהווה פעילות לזמן פנאי.

אתר פתרונות תשבץ יומי תשחץ שבועי מידע אובייקטיבי ומדויק על מגוון נושאים חשובים שחקנית ישראלית תשבץ  מידע חשוב על מענק עבודה הגשת תביעה וקבלת כספים נטו מהמדינה באמצעות החזרים לשכירים ועצמאים. חפשו פתרונות לתשבצים באתר ואנו נשמח לסייע לכם בפתרונות וחידות קשות בתשבץ שלכם.