בית הדרקון לצפייה ישירה סדרת ההמשך למשחקי הכס

בית הדרקון לצפייה ישירה סדרת ההמשך למשחקי הכס

זה לקח שלוש שנים אולם לבסוף קבלנו את הסדרה שכל העולם מחכה לה. בית הדרקון לצפייה ישירה סדרת ההמשך למשחקי הכס 2022 צפו בפרקים החדשים ואת עלילות שושלת טארגאריין. ריקוד הדרקונים והמלחמה על ירושת כס הברזל. צפו בווידאו.

מתי מתרחשת הסדרה בית הדרקון לצפייה ישירה

חוזרים אחורה בזמן. לאורך העונות של משחקי הכס קבלנו רמזים על הממלכה הקדומה של יבשת ווסטרוז ושושלת טארגאריין. אתם בטח זוכרים את המערה התת קרקעית שבה הוצגו גולגולת הדרקונים. ובכן כעת סדרת ההמשך צוללת לעבר.

בית הדרקון לצפייה ישירה סדרת ההמשך למשחקי הכס 2022

בית הדרקון לצפייה ישירה סדרת ההמשך למשחקי הכס 2022

העלילה מתרחשת כ 130 שנה לאחר שהמלך אאיגון טארגאריין הראשון כבש את היבשת. הוא התיישב על כיסא המלך המפורסם שלימים נכיר אותו בשם – כס הברזל. אותו כיסא מלך עטור חרבות.

עוד באתר מי התקשר אליי לפי מספר טלפון מודיעין חינם

למה הדרקונים נכחדו ואיך הם שבו להופיע במשחקי הכס 

אבל כמו שאתם יודעים מלוכה ושררה יכולים להוביל לתוצאות לא טובות. כיסא המלך הוא מטרה לכיבוש. בסופו של דבר מי לא רוצה להיות השליט. במרכז העלילה מתחרש מאבק בין שני כוחות שלא מתכוונים לוותר ולא משנה מה היה המחיר. מדובר בדמויות של רהאינירה טארגאריין מול אחיה למחצה ששמו אאיגון טארגאריין השני.

המאבק מגיע לשיאו באירוע שנקרא "מחול הדרקונים". למה הוא גרם ואיך הוא משפיע על העתיד?. הוא זה שהביא להיעלמות הדרקונים מהעולם. מה יותר גרוע?. המאבק הביא לנפילת משפחת טארגאריין המוכרת לנו בזכות השערות הלבנות זהובות והחרבות שלהם אשר חושלו מפלדה ולריאנית.

אז איך בכל זאת הגיעו הדרקונים למשחקי הכס? 

שרידי השושלת תמיד נשארו באזור אך ללא חיות המחמד שלהם שהפכו בינתיים למיתוס. אולם כאשר דאינריז טארגאריין, הטוענת לכתר שגולה אי שם רחוק מכס המלוכה מתחתנת, היא מקבלת 3 ביצים מאובנות אותם היא הופכת לשלושה יצורים חיים שלמעשה קובעים את קו העלילה. אז זה יקרה בעתיד.

איפה אפשר לצפות בסדרה החדשה House of the Dragon בית הדרקון 

הסדרה תעלה במקביל בארבעה ערוצים בישראל. בית הדרקון פרק 1 לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה משודר בתאריך 22/08/2022. איפה משדרים? איפה יש פרקים מלאים עם תרגום לסדרה House of the Dragon עם תרגום עברית מובנה.

HOT שירות לקוחות טלפון 1-800-106-910

yes שירות לקוחות טלפון  1-800-208-000

סלקום TV שירות לקוחות מספר טלפון 1-800-071-071

צפו בווידאו לקראת שידור פרק 1 House of the Dragon סדרה חדשה 2022 ההמשך של סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח. כמה פרקים יש לסדרה?. סך הכל עשרה פרקים מלאים.

מודעות גוגל