בלאק ספייס פרק 5 לצפייה ישירה

בלאק ספייס פרק 5 לצפייה ישירה

איזו סדרת מתח יש לנו! חשבתם שהכל דמיוני? הנה באו אירועי הימים האחרונים בכביש 6 והראו לנו שהמציאות יותר חזקה גם מסדרת המתח בלאק ספייס פרק 5 לצפייה ישירה. רמזים ספוילרים מי היורים האמתיים בבית הספר.

בלאק ספייס פרק 5 לצפייה ישירה ספוילרים

בלאק ספייס פרק 5 לצפייה ישירה ספוילרים

הסדרה שעושה יחסי ציבור לחוקרי המשטרה בלאקספייס

בתוך חוצות חיפה והקריות חוקר המשטרה רמי דוידי נושא קול ומתחנן: תנו לי לפתור את התעלומה. אבל מטה המשטרה רוצה תוצאות וגם מהר, כבר ראינו מה קורה במקרים כי העלילה של בלק ספייס פרקים מלאים לצפייה ישירה הכי קרובה למציאות בממשק של הברנוער. מצד שני החשודים משחקים אתו מחבואים, הם עולים על פני השטח ולפני שהחוקר חד העין מבחין חד הקרן כבר חוזר למחבוא שלו .

מי היורה של בבלאקספייס ערוץ 13 ספוילר בלעדי 

בשלב הזה של הסדרה נשתלים רמזים דקים וחמקמקים אודות זהות היורים. המשטרה עוקבת אחריהם אבל אין לה באמת קצה של חוט או מושג מה קורה בשטח באמת. כי היא לא מתבססת על מודיעין בזמן אמת וחומת החבורה המתכננת והמבצעת טרםן נסדקה באמת. במקום זה העלילה שולחת רמזי הטעייה, כל אחד שואל או נשאל בצחוק על מעורבתו ומה שצף על פני השטח זה בעיקר שמן מנועים של שאריות החברה הישראלית.

בסיום הכתבה שלנו בנושא צפייה ישירה בלאק ספייס פרק 5 ספוילר מי ירה בתיכון מורשת, לא יכולתי שלא לצטט לגולשים שלנו את השיר של משינה על שרה השכנה. לדעתי וככל שאני מבין את העלילה זה הספוילר הגדול מי ירה בסדרה בלאקספייס.

בינתיים שרה השכנה מבשלת במטבח/ בתוך קופסת הקמח מבצבץ לו האקדח
היא לא ידעה שמלמעלה יעקב השכן/ קבוע בכל לילה מפתח התריס נהג להתבונן

למה המשטרה יוצאת לא טוב מסדרה כמו בלאקספייס

בשנים האחרונות אחד התפקידים החשובים של ארגוני הביטחון בכל מדינה הוא תחום המודיעים המסכל. מידע מוקדם יכול להוביל לסיכול מקרים כמו סצנת הפתיחה של של סדרת המתח בערוץ 13. את המידע הזה אוספים מהשטח ובעיקר באמצעות יישומים חכמים ברשתות החברתיות. כבר בפרק השני משטרת ישראל מוצגת עם התחתונים למטה כאשר החוקר הראשי לא מבין מבין מה תת רשת חברתית. הוא ממש המום! האמת גם אנחנו. מאד. אבל לא ממש מופתעים.

צפו בווידאו לקראת פרק 5 לצפייה ישירה בלאקספייס ערוץ 13 פרקים מלאים ועכשיו צפו בפקר שאף אחד לא ישכח. איך פרק 5 ממשיך את בלאק ספייס פרק 2 לצפייה ישירה