בני אור פרק 4 yes לצפייה ישירה החטא ועונשו

בני אור פרק 4 yes לצפייה ישירה החטא ועונשו

ההחלטה להציג את בתי הספר המקצועיים בישראל ובדרום ואת ההסללה למקצועות במסלול ללא מוצא, הייתה מעולה. האם היא באמת תרמה לעלילת הפרק החדש? בהחלט כן. היא מעניקה את ההסבר התרבותי. בני אור פרק 4 yes לצפייה ישירה ספוילרים והסברים. צפו בווידאו בסוף העמוד.

עדכון 2022 – עונה 2 בני אור בדרך.

לקראת עונה 2 בני אור גיא בלילה ז"ל זכה בפרסם התסריט לשנת 2021

היוצר המנוח גיא בלילה ז"ל זכה בפרס התסריט בטקס פרסי הטלוויזיה. את הפרס קבלה אמו יחד עם שותפו ליצירה, אלעד ביטון. מעל בימת הטקס היא אמרה: "תודה לך בן אהוב שזכיתי בך. מגיע לך כל פרס".

בני אור פרק 4 yes לצפייה ישירה

בני אור פרק 4 yes לצפייה ישירה

מגמת חשמלטרוניקה דיכאון של ממש

מי רוצה להיות חשמלאי רכב או מכונאי? אם תשאלו היום את בני הנוער המוקפים באמצעים דיגיטליים כנראה שהם לא יבינו על מה אתם מדברים. אבל עד שנות התשעים להרבה נערים בפריפריה פשוט לא הייתה ברירה אחרת. בתי הספר המקצועיים שנועדו להסליל את דרכם של נערי הפריפריה לסדנאות המתכת, עבדו שעות נוספות. לבנות אגב הייתה מגמת פקידות ותפירה. זה המחיר שהחברה משלמת על העולב המקצועי והיעדר אופק תעסוקתי שאמר לבני אור- זה מה יש, יותר מזה כבר לא תגיעו.

פרקים מלאים בני אור yes חוויה טלוויזיונית מרתקת 

היו לי לא מעט ספקות האם היוצרים יצליחו להעביר את המסר. מי שלא חי בבאר שבע של שנות התשעים, לא יוכל להבין זאת. בסטה בשוק הבדואי הייתה יכולה להחיות הגשמה של חלום ילדות. מה היה נו אז בעיר הגמלים? קבוצת כדורגל מדשדשת, מפעלים, ותעשייה. אפילו בתי הקולנוע התחילו לאבד את זה. אז מה אם יש שם אוניברסיטה. כמו שזה היה נראה כאשר בן גוריון דבר על הנגב הוא לא התכוון לבני אור לצפייה ישירה yes פרקים מלאים.

חטא היוהרה, חטא הגאווה והעונש של כולנו 

הפרק החדש מציג בעצם את ימי האופוריה והתום. הכסף מתחיל זרום וכמה קל להרוויח אותו. הילדים רואים את ההורים שלהם מזיעים במפעלים, כורעים תחת עמס התשלומים ולא גומרים את החודש. מציאות שבכל בית שני בבאר הייתה סוג של ריאלטי. משימת התקציב החודשי. לא כן לא פלא שהפרק הנוכחי מתמקד עדיין בפערים הבלתי נתפסים. מבחינת הנערים של בני האור, העולם חלול, אבל נוגעים בשמיים. במקום בו ההורים שלהם, העתיד שלהם ומסלול חייהם מעולם לא יאפשר להם להגיע. לסיכום פרק נוסף המסביר בדיוק מדוע מדובר בסדרת אשקן ישראל מומלצת לצפייה ישירה.