בעלת החלומות 2 פרק 34 מי המציא את הבגידה?.

בעלת החלומות 2 פרק 34 מי המציא את הבגידה?.

ממתי נאמנות הפכה לערך משני עד מגוחך?. בעלת החלומות 2 פרק 34 מי המציא את הבגידה? חשבתם שראיתם הכל בסדרה האהובה המשודרת פרקים מלאים HOT. עכשיו צפו בווידאו של הפרק החדש ותגלו הפתעות

אפשר גם לשיר או סתם להיות במתח בעלת החלומות 2 פרק 34  לצפייה ישירה

זה הולך להיות קשה, מצחיק, מותח ובעיקר משאיר חומר למחשבה. כי הפרק המלא החדש של בעלת החלומות לא יניח לכם. בחרת לראות סדרות ישראליות לצפייה ישירה?. זו כנראה אחת הטובות שיש על המסך. מה קרה?. אשתי אומרת שלא משנה מה יקרה. אנחנו צריכים להסדיר את לוח השידורים. אתם בטח שואלים מה קרה?. אז ככה, בימים אלו עלתה לשידור הסדרה משפחת שדה עונה 2 לצפייה ישירה, ואנחנו צריכים להספיק לראות גם אותה. תנסו להגיד לאישה שלכם משהו אחר. ישר תשלח אתכם לחלום על חיבוק.

עוד באתר שמיני עצרת ושמחת תורה 2023 הכירו את החגים

הפרקים הקודמים והמבט לקראת הסוף עלילה מורכבת וכולם רוצים כסף אהבה ומעמד 

זוכרים איך ליאור והלוחש לתינוקות עולים שלב, היחסים של שני ולירן עומדים למבחן, משפחת רומנו מיישרת קו, האחים ורבורג מתאחדים, אביבה מפילה על כולם נבואת זעם. עכשיו קחו בחשבון שזו רק תחילת התסבוכת בעלילה. מה עוד קרה שם?. בפרק האחרון ראינו את אביבה מתייצבת נגד שלומי מה שמכריח אותו להסלים את התכניות שלו והוא מגייס את אדם לצידו, שני חותכת מלירן ועדן רוצה לחתוך מיהודה אבל לא מצליחה.

זו לא תשוקה זו כלכלה וכסף למה אנשים בוגדים?.

כאשר הייתי ילד בעיר נעוריי הנידחת פרצה מריבה ענקית בשכונה. השכן מהבניין ממול ישב מבויש משהו במכונית היפה שלו. אשתו הייתה עצבנית וצעקה בקולי קולות. אחרי כמה דקות הבנו כולם שהוא בגד בה עם רינה השכנה מרחוב הנביאים. עבורנו זה היה טאבו. עבורם זה בטח היה כיף. והיום אני חשוב לעצמי למה הו א היה צריך את זה?. אבל היום, ממרום גילי ואחרי לא מעט שנים אם אשתי אהובתי אני כבר יודע להגיד למה אנשים צריכים עוד משהו מהצד. בגידה פיננסית היא הרבה יותר נפוצה ממה שנדמה לנו, ונתונים עדכניים מראים שאנשים רבים שומרים בקביעות סודות כסף מהשותפים שלהם ומערבים בכך מערכות יחסים מקבילות. בשקט, בסוד.

אבל כאשר אנשים יכולים להתקדם בחיים הודות למערכת יחסים צדדית, הבגידה עולה מדרגה. סקר שנערך על ידי חוקרים מאוניברסיטת דרום מיסיסיפי מצא כי 53% מהמשתתפים שמרו סודות כסף מבן הזוג שלהם – כמו הסתרת קבלה, שקר לגבי עלות הרכישה ואפילו משיכת כסף מחשבון משותף או כיסוי חוֹב.

צפו בווידאו בעלת החלומות 2 פרק 34 מי המציא את הבגידה?.