ברכה ליום הולדת בוואטסאפ עם תמונות

ברכה ליום הולדת בוואטסאפ עם תמונות

פעם היינו טורחים ומכינים גלויות ברכה בכתב יד  , אחר כך הדפסנו אותן במדפסות והיום הכי נכון לשלוח ברכה ליום הולדת בוואטסאפ אתר הברכות הישראלי חברנו עבורכם אוסף של ברכות מגניבות שכל אחד אוהב לקבל ביום ההולדת

להעברת התמונה לואטסאפ בצעו לחיצה ארוכה 

אתר הברכות של ישראל גלויות יום הולדת 

אם תשאלו אותי מה אני אוהב לשמוע ביום ההולדת שלי זה בעיקר את המילה אהבה. תחשבו רגע מה יותר חשוב מאשר להרגיש בריא ואהוב ביום ההולדת שלנו .

יום הולדת שמח גלריית תמונות לואטסאפ

יום הולדת שמח גלריית תמונות לואטסאפ

שולחים בואצאפ איחולי יום הולדת שמח 

היוך כבר לא צריך כמעט לרשום ימי הולדת . הפייסבוק מודיע לנו מראש למי הולך להיות יום הולדת שמח. נכנסים לאתר הברכות ויש לכם איחולי יום הולדת לשלוח לחברים , יום הולדת לחברה טובה וסתם יום הולדת לחבר מהעבודה .

כרטיסי ברכה ליום הולדת

כרטיסי ברכה ליום הולדת

תמונות יום הולדת מצחיקות לשלוח לחברים 

טוב לא תמיד חייבים להיות רציניים כי יום הולדת היא חג שמח. לפעמים רק רוצים לשלוח תמונה מצחיקה , להעלות חיוך למי שחוגג יום הולדת , לא חייבים גם לרשום גיל , ומסר טוב תמיד עובר יותר טוב עם תמונה מצחיקה ליום הולדת . מזל טוב !

תמונות יום הולדת מצחיקות לואטצאפ

תמונות יום הולדת מצחיקות לואטצאפ

מקור מנהג חגיגת יום הולדת ומהיכן הגיעה העוגה והנרות 

אין אין חגיגה בלי עוגה ונרות . אבל האם שאלנו את עצמנו מהיכן מקור המנהג של עוגות יום הולדת ונרות ?

אז כמו תמיד הכל נעוץ בהיסטוריה האנושית . לפני אלפי שנים , בני האדם הקדמונים ציינו ימים לפי עונות השנה או אירועים מיוחדים כמו למשל יציאה לציד או שידוך בין שבטים. את האירוע היו מציינים במתן מנחות לאלים או לאלות שלהם. אחת המנחות הנפוצות הייתה עגה. ברבות השנים המנהג עבר לבני האדם. אז אם אתם מרגישים מורמים וזקופים ביום הזה , כנראה יש לכך סיבה טובה.

 

אתר הברכות הישראלי תמונות יום הולדת שמחות ! איחולי יום הולדת להדפסה חינם בכל שבוע תמונות חדשות רעיונות למתנות מקוריות ואיחולי יום הולדת שמח לחמתי