ברכות לחג שבועות 2022 עם תמונות מיוחדות

ברכות לחג שבועות 2022 עם תמונות מיוחדות

חג שבועות נקרא גם חג אסיף וחג קציר . לכבוד החג המיוחד  הכין צוות האתר אוסף של ברכות לחג שבועות 2022 עם תמונות מיוחדות שאפשר לשלוח בואטסאפ או להעלות בתור ססטוס מיוחד לפייסבוק . חג שמח לכל הגולשים ולכל בית ישראל  ! 

מתי חוגגים ? מתי ישרו חג השנה ?  ברכות לחג שבועות 2022 עם תמונות מיוחדות

החג ואסרו חג, הימים ראשון ושני, 5-6.6.2022. הלימודים יתחדשו ביום שלישי, 7.6.2022.

04.06.2022 ה' סיוון ה'תשפ"ב שבת פרשת נשא כניסה: 19:01 יציאה: 20:22

05.06.2022 ו' סיוון ה'תשפ"ב חג השבועות כניסה: 19:01 יציאה: 20:23

מקומות לפיקניק בשבועות 2022 אתרי מנגלים מומלצים

מקומות לפיקניק בשבועות 2022 אתרי מנגלים מומלצים

ברכה לחג שבועות ואטס אפ אתר הברכות בעברית 

ברכה מיוחדת עם תמונה מקורית לשבועות . חג שבועות שמח שפע בריאות אהבה. שימו לב התמונה בלעדית לאתר הברכות ! לאחל חג שבועות שמח. 

 

ברכות לחג שבועות עם תמונות מיוחדות

ברכות לחג שבועות עם תמונות מיוחדות

ברכה מקורית עם תמונה לחג שבועות . כל הברכות והתמונות באתר נועדו עבורכם הגולשים. ברכה מספר 2 לשבועות שפע אישי בריאות  אושר חג שבועות שמח לכולם

ברכה מקורית עם תמונה לחג שבועות

ברכה מקורית עם תמונה לחג שבועות

ברכות לאחל חג שבועות שמח עם תמונות של שבעת המינים אתר הברכות בעברית

ברכות לאחל חג שבועות שמח עם תמונות של שבעת המינים אתר הברכות בעברית

תמונות גלויות מקוריות לשלוח ברכה לשבועות פייסבוק

ברכה מקורית נוספת לשבועות עם תמונה על רקע של כרם ענבים מוריק וכוס יין לחיים בארוחת שבועות . תמונה המסמלת שפע שלווה ואווירת חג. בחג שבועות אאחל לכם  בריאות שלווה הצלחה. את הברכה הזו ניתן להעלות בתור סטטוס אישי לפייסבוק ולברך את כל החברים ברשת ומחוצה לה בברכת שבועות מקורית ומיוחדת עם תמונה והקדשה אישית .

ברכות מקוריות לחג שבועות אתר הברכות

ברכות מקוריות לחג שבועות אתר הברכות

 

ברכות לחג שבועות 2022 עם תמונות מיוחדות עם תמונות מקוריות לשלוח ב whatsapp או לסטטוס אישי ומקורי ב facebook ברכות מקוריות וחדשות לשבועות . עוד מידע על חג שבועות במגזין מיוחד לחג

טיולים מומלצים לחג שבועות ליד הבית מטיילים בזהירות 

  1. טיול לשמורה הנסתרת עיינות צוקים – הרבה יותר מבריכות מים מתוקות בלב המדבר. השמורה החבויה מציעה טיול מודרך של ככשעה עם הסברים מרתקים על החיים במים מתוקים על שפת הים המלוח , צפייה בבעלי החיים בשמורה ומראות מרתקים של נווה מדבר.
  2. טיול של כיף על הטיילת בתל אביב – חזרנו למרכז הארץ ואין כמו מדינת תל אביב לטיול של אחר הצהריים או בוקר במהלך חג שבועות . מומלץ לא לבזבז זמן ולחנות בחניון מגדלי האופרה. במוסך לכם ובכל נקודה על הטיילת מסעדות מלאות כל טוב  , חוף ים מזמין ואין כמו טוב לי בתל אביב .
  3. טולים מומלצים 2022 בריכת הקשתות מבוא חורון. אני ממליץ באופן אישי על הטיול המשפחתי הזה, המון בגלל בוסתן שבעת המינים  הסמוך לה. טיול של כיף בין עתיקות ומראות המקרא של ארץ ישראל. לניווט ישירות לאתר בריכת הקשתות . בשנה האחרונה קרן קיימת עבודות לשיקום מעין בית הקשתות, הממוקם בצפון-מזרח פארק קנדה, בקרבת היישוב מבוא חורון. קשתות האבן של בית המעיין שוקמו, בריכת השכשוך הסמוכה הוסדרה וגודרה, והותקן שילוט הסבר בחזית המעיין.