ברכות ליום האהבה טו באב ברכות על אהבה

ברכות ליום האהבה טו באב ברכות על אהבה

גם השנה אספנו עבורכם ברכות ליום האהבה טו באב ברכות על אהבה על יחסים ואיחולים מיוחדים ליום האהבה העברי ! אתם מוזמנים לקחת את הברכות לשימוש חופשי לשנות להתאים ובעיקר שיהיה לכם ולכן טוב על הלב !

תאריך ט"ו באב 2021 חג האהבה העברי הולנטיין דיי שלנו 23/07/2021
ברכות אהבה מרגשות מאשה לגבר עם ניקוד עברית

ברכות אהבה מרגשות מאשה לגבר עם ניקוד עברית

ברכות לחג האהבה טו באב ברכות על אהבה

ברכות לאשה אהובה ליום האהבה

אשתי האהובה , יום האהבה הוא תירוץ טוב לכתוב לך מילים חמות ואוהבות , שאולי לא מושמעות ביום חולין . רציתי להגיד לך היום כמה אני אוהב אותך , כבראשונה ועוד יותר , בכל יום. מעריך את הזוגיות שלנו , בימים טובים וגם בזמנים אחרים . מאחל לנו עוד שנים של זוגיות אהבה והמון טוב הלב בבית שלנו . אוהב כתמיד , בעלך

ברכות לחברה ליום האהבה

חברתי האהובה , ביום האהבה הכי כיף לשלוח מילים חמות מהלב , מילים של שמחה כי פגשתי אותך והתאהבתי בך. מאחל לך מליבי השמח עוד הרבה שנים של אהבה טובה בינינו שנמשיך להתעצם , נדע לשלב ידיים אפילו בימים קשים ובעיקר לאהוב לפרוח ולהיות החברים הכי טובים והכי אוהבים האחד של השנייה , זו שאין שנייה לה ! אוהב אותך ! יום אהבה שמח !

ברכות לחברה חדשה ליום האהבה

1000 מילים לא יצליחו לספר את מילות אהבתי אלייך . בכל פעם שדבר אהבתנו עולה בראשי אני מתרגש וליבי רוקד. מאחל לנו ביום האהבה של טו באב עוד הרבה שנים של אהבה , עוד הרבה שנים של ברכות ליום האהבה ועוד הרבה רגעים של שמחה ביחד , אוהב ומתרגש , האיש שאוהב אותך.

מודעות גוגל

אתר הברכות הישראלי עוד ברכות לכל אירוע 

לא ברכות ליום האהבה טו באב ברכות על אהבה ! אנחנו באתר אוהבים שיש את מי לברך. אספנו עבורכם את מיטב הברכות המקוריות והעדכניות ביותר , בשפה מודרנית שכולם אוהבים לקבל . אז הנה לכם אתר הברכות של ישראל , ברכות לכל אירוע והמון שמח . גולשים שרוצים להוסיף ברכות לאתר ולזכות בקרדיט מלא מוזמנים לשלוח לנו את הברכות פרי עטם ואנו נציין את שמם ליד הברכה 

מתנות מומלצות חגיגת האהבה הישראלית. אז כמובן שגם השנה נמליץ רק על מתנות מרגשות. אין צורך להוציא מאות שקלים כי העיקר זו הכוונה והבעת הרגש והחיבה לבני הזוג שלנו. בחרו מתנה אישית, עם סמלים ליחסים שלכם. עם הקדשה אישית שאתם כותבים בכתב יד,. זה יכול להיות פינוק אישי ולא חייב לביות מתנה יקרה במשלוח לבן זוג. ניתן למצוא מתנות בהנחות באמצעות הטבות כרטיסי אשראי או באתר גרופון.