ברכות שבת שלום חדשות להורדה

ברכות שבת שלום חדשות להורדה

מספרים שהארי הקדוש היה עומד עם תלמידיו בצפת מול המרפסת ואתם מזמר את המזמור לכבוד שבת שלום ומבורך. הביטוי שהפך למטבע לשון של כל ישראלי לקראת שבת והוא מתנוסס על לא מעט ברכות לשבת לואטס אפ שאנו אוהבים לשלוח בקבוצות או להעלות בתור פוסט לפייסבוק. צוות האתר הכין עבורכם ברכות שבת שלום חדשות להורדה ! שבת שלום מכולנו ! 

ברכות שבת שלום מתוקה עם תמונה 

הברכה עם התמונה לשבת שלום מתוקה מביעה את האיחולים לשלווה ולמאכל מתוק  , קינוח טוב עם פרות ארצנו , פרות מתוקים צוננים על צלחת ותקווה שתהיה לנו שבת מתוקה !

שבת שלום ומבורך תמונות להורדה

שבת שלום ומבורך תמונות להורדה

ברכות שבת שלום מיוחדות וחדשות

לא קל למצוא תמונות מיוחדות של שבת שלום ולפעמים נדרשת יצירתיות מיוחדת בברכות שבת שלום . אז הנה הכנו עבורכם ברכת שבת שלום עם תמונות וברכה מקורית לשבת מוצלחת שקטה ונעימה .

תמונה של שבת שלום ומבורך

תמונה של שבת שלום ומבורך

ברכות שבת שלום חדשות להורדה

מתי הכי מתאים לשלוח ברכת שבת שלום ? נדמה שהעיתוי הטוב ביותר הוא לקראת כניסת שבת , קצת לפני ואחרי שהמוני בית ישראל מתעוררים משנת הצהריים של יום ששי או חוזרים מבילוי ששי בבוקר.

מה עושים בשבת  

יום שבת ובכלל סוף השבוע מוקדש לרוב לזמן איכות ! ניתן ללכת לטיולים בחיק הטבע , גם למסלולים קצרים ברוב עונות השנה , אפשר לצאת להופעה בסוף שבוע או ללכת לצפות בסרט עם 1+1 מבצע בכרטיס אשראי במרבית בתי הקולנוע בישראל .

טיולים לשבת שעושים טוב על הלב  

טיול לעיר העתיקה ביפו תמיד עושה טוב על הלב . הרוח מהים , המראות הטעמים והריחות מביאים מדי שבת ליפו ישראלים רבים שנהנים מגן הפסגה והעלייה על רקע קו החוף של תל אביב משם יפו מצדיקה את שמה כלת הים.

עין מטע הריי ירושלים – בסמוך למושב עין מטע מסתתר מסלול הליכה מרהיב עם חורבות ובונוס מיוחד בדמות חורשת דקלי ושינגטוניה שנראית כאילו נחתה לכאן ממקום אחר.  מסלול של כשעה הליכה הלוך חזור . מומלץ בכל עונות השנה .

עין מטע טיול בשבת

עין מטע טיול בשבת

טיול לחיפה מקדש הבהאים – מכל העולם מגיעים תיירים לחזות בגנים המרהיבים הפרושים על הכרמל ואחר לקנח בסיור בואדי ניסנס הסמוך , לאכול פיתה עם זעתר או לנגב צלחת חומוס אורגינל עם בקלוואה מתוקה במיוחד.

ברכות שבת שלום חדשות להורדה עם ברכות ותמונות מקוריות במיוחד באתר הברכות של ישראל מאות ברכות חדשות כל שבוע לקראת שבת שלום ברכות מקוריות לואטס