גדי סוקניק זמר במסכה ערוץ 12 מאקו טיוי

גדי סוקניק זמר במסכה ערוץ 12 מאקו טיוי

חשבתם שזה יהיה קל שתוכלו לגלות את אחד ממשתתפי מבצע אביב נעורים ככה סתם כי הוא שר לכם שיר, מחופש לדב ונותן ביצוע מכובד ל Billy Joel – Piano Man קבלו את גדי סוקניק זמר במסכה ערוץ 12 מאקו טיוי

הדב במסכה ערוץ 12 גדי סוקניק צפייה ישירה ספוילרים

הדב במסכה ערוץ 12 גדי סוקניק צפייה ישירה ספוילרים

השיר מ 1973 ונשאר אתנו עד לזמר במסכה 

לא פחות מסקרן מהדמויות של זמר במסכה ומי נמצא מאחורי התחפושות על הבמה של ערוץ 12 לצפייה ישירה הם השירים שהם בוחרים לבצע. הבחירה הסולידית של גדי סוקניק לא הייתה מקרי לדעתי , זה שיר נח לביצוע גם אם אתה לא זמר גדול ובכל זאת יוצא לך ביצוע על מכובד. לא יודע אם הוא היה עובד את צדי של כוכב נולד אבל אותי הוא עבר ואין לנו אלא לקוות שהפקת התכנית תוציא דיסק של אוסף שירי הזמר במסכה עונה 1. 

זמר במסכה הספוילרים שכולם מחכים מי הדקרון והיעל  

אז זהו כולם אנחנו עכשיו יודעים שהזמר במסכה של הדב הוא גדי סוקניק, אבל עכשיו העיניים מופנות ליתר הדמויות בתכנית המעולה זמר במכסה ערוץ 12 צפייה ישירה.

זמר במסכה פרק 4 צפייה ישירה מי התגלה 

חברים פרק 4 הוא לא פחות מותח מהפרק האחרון של מסכה. מדובר במקצה עם מתחרים קשים ולא פחות קשוחים מסתוריים ושאפתנים. הולך להיות דו קרב מעניין בין הכריש פטיש שנראה כאילו הוא גר לידנו והיה אתנו במילואים, השפירית המזמרת בעונג, הפטרייה במסכה שקבלה את התחפשות הכי פחות מעניינת, הפלאפל ששר במסכה מי זה? פרק 4 יגלה לנו עוד וכמובן על החסידה במסכה והפופקורן שנתן ביצוע לפואגו בפרק 2.

In 1973, Billy Joel released his legendary 'Piano Man' album. Listen to Billy Joel perform the title track 'Piano Man'.

גדי סוקניק זמר במסכה ערוץ 12 מאקו טיוי כל הדמויות נחשפות באתר הסדרות שלנו כנסו לקרוא את כל הספוילרים מי מלפפון חמוץ , היעל זמר במסכה מי הדרקון מי השפירית במסכה והשאלה הגדולה האם אתם מזהים את הדקרון במסכה כי יש עליו הרבה מאד רמזים. עדיין סקרנים צפו בכתבה ספוילר מי הדרקון זה בטח לא אליוט