גולסטאר מרוקו פרק אחרון לצפייה ישירה הגביע הוא שלנו

גולסטאר מרוקו פרק אחרון לצפייה ישירה הגביע הוא שלנו

הגמר הגדול כבר כאן, הנבחרת שמה הכל מאחור, לכאורה אין משקעים ואפילו רז זהבי חזר להיות חלק מהנבחרת. לקבוצה אין יותר ניפויים ויש רק מטרה אחת – לקחת את הגביע במרוקו. מה בכתבה?. גולסטאר מרוקו פרק אחרון לצפייה ישירה הגביע הוא שלנו. הפרק המלא כל הרגשות מתפרצים לאחר המשחק הקובע של העונה האם הכל בא על מקומו בשלום?.

ילד של אבא גולסטאר מרוקו פרק אחרון לצפייה ישירה 

העונה של מרוקו היא עונת העשור אבל מדובר בהרבה יותר מסתם כדורגל. מי הכוכב של העונה?. ללא ספק ליאם גולן. למה מבחינתי הוא השחקן מספר 1?. כי הוא הרבה יותר מעוד שחקן. הוא מדבר מהלב, מכל הלב. גם איל גולן חשף כמה מונולוגים מרגשים על היחסים שלו עם אלירז, על ההערכה העצומה שיש בין שני הגברים של אילנית לוי, אחד בהווה ואחד בעבר. עוד מעט נעשה סדר בין השלישייה המופלאה.

עוד באתר – למה אתם חייבים לבקר במעיינות גיבתון ?

אחרי העונה המופלאה איל גולן נפתח ומודה לאלירז שדה

אני חייב להודות, רק אחרי שצפיתי בכל הפרקים של גולסטר מרוקו לצפייה ישירה, רק אז צפיתי שוב בסדרה משפחת שדה. למה זה קרה?. בהתחלה היא לא עניינה אותי כל כך. חשבתי שזה חזרה לדוקו סלב. אבל אני מודה- טעיתי. ומה עכשיו?. פרץ של רגשות מכל הלב כמו שרק סדרה ישראלית מומלצת יכולה להביא למסך.

מחזירים את רז זהבי לנבחרת ומה עושה KS המותג? 

בעונה הזו היו לי שני כוכבים. במי מדובר?. הראשון הוא ללא ספק רז זהבי שלקח ללב, דיבר מתוך הנשמה ונלחם על כל כדור כמו על כל עיקרון. מסתבר שעמוק בלב הוא עוד על המגרש. לא משנה אם תראו משדר משחק שאף אחד לא ישכח מחר, עמוק בלב, כמו שרואים בסדרה, הוא פייטר אמתי. אז לא יוותר על כדור, יעלה לשחק גם אם הוא פצוע. אז מה קבלנו?. ספורטאי אמתי שמגיע מהמגרש. תודה לכם גולסטרים על עונה מופלאה.

אחרון וחביב הוא המותג, קוראים לו קובי סוויסה, אבל אתם מכירים אותו בתור המותג. אין לי ספק שעוד נראה אותו הרבה. ככה זה שאתה בא על כל הלב ונותן כל מה שיש לך. אני אוהב דמויות טוטאליות.

צפו בווידאו גולסטאר מרוקו פרק אחרון לצפייה ישירה פרקים מלאים HOT הנבחרת של שייע זוכה בגביע