גמר זמר במסכה הזוכה ספוילר ענק תרנגול שפירית ופלאפל

גמר זמר במסכה הזוכה ספוילר ענק ובלעדי מי זכה בתכנית

איציק כהן הוא הדרקון של זמר במסכה. זה לא היה ברור וזה התקבל אצל כולם בהפתעה גמורה. עכשיו העיניים נשואות לתכנית גמר זמר במסכה. אנחנו חושבים שיש לנו  ספוילר ענק מי הזוכה ומי מאחורי התחפושת של תרנגול, פלאפל ושפירית.

גמר הזמר במסכה תאריך מפתיע צפייה ישירה

גמר הזמר במסכה תאריך מפתיע צפייה ישירה

שפירית נגד פלאפל מי זוכה בגמר הזמר

מי לא רוצה להיות עכשיו בתוך המסכה של השפירית או של חצי מנה פלאפל. יו יו איזה ביצועים. מה נאמברים חברים זה כולה נשמע כמו תזמורת בצורת אבל הם מספרים אי אפשר להתווכח. עד עכשיו הדמויות הכי מסקרנות נשארו במרוץ הם שפירית ופלאפל. אז לא משנה אם תגידו שהיא הייתה דיילת או שהוא בעצם אורי ששון או מייקל לואיס והיא בעצם זהבה בן או כוכבת הילדים. העיקר אחד מהם הוא הזוכה במגר הזמר במסכה בדיוק ברגע שבו מכניסים לבית האח הגדול 2021 את הדירים החדשים.

התרנגול ניחושים זמר במסכה, מקום שלישי גמר הזמר במסכה 

מכל הניחושים של זמר במסכה ערוץ12 לייב מאקו, אין לי ספק בתור אחד שלא החמיץ אפילו דקה מהתכניות שהתרנגול הולך להיות במקום השלישי והוא לא הזוכה בגמר הגדול. הוא לא באמת זמר, משהו בשמות שלו מעורר אנטיגוניזם וברוח הימים של מעגלי גברים כמו מעגלי נשים, הקהל יישלח אותו עם קריאות מי זה מי זה כבר בהדחה הראשונה בערב בגמר של זמר במסכה. ספוילר התרנגול מדבר כלח כך שמדובר בצחי הלוי או יהודה הלוי או אם תרצו המדרשה נגד פאודה. מעניין ובמבה.

רשימת הזמרים מאחורי המסכה ערוץ 12

שפירית
פלאפל
תרנגול
דרקון איציק כהן
יעל גלית גיאת שחקנית
חסידה לוסי אהריש עיתונאית
מלפפון חמוץ עינת שרוף
פופקורן אורנה דץ זמרת
פטרייה מיכל אמדורסקי
שור יזהר כהן זמר ומלחין
כריש דביר בנדק שחקן
דב גדי סוקניק עיתונאי
קקטוס ינון מגל עיתונאי
קרמבו טל פרידמן שחקן

ראשונים ברשת! קבלו ספוילר ענק גמר זמר במסכה הזוכה ספוילר ענק בלי ניחושים ערוץ12 תוכנית הגמר מאקו לייב מי מוריד אחרון את המסכה ומפתיע את השופטים ואת הקהל בבית 12 לייב לצפייה