דארטניאן ושלושת המוסקטרים מדובב עברית וידאו

דארטניאן ושלושת המוסקטרים מדובב עברית וידאו

הכירו את סרט הילדים שכובש את הקיץ ואת בתי הקולנוע ברחבי הארץ. כך הפכה הקלאסיקה הצרפתית בת מאות השנים לחביבת הילדים. דארטניאן ושלושת המוסקטרים מדובב עברית וידאו. סרטי ילדים מומלצים. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

דארטניאן ושלושת המוסקטרים מדובב עברית וידאו

דארטניאן ושלושת המוסקטרים מדובב עברית וידאו

על מה הסרט החדש בקולנוע דארטניאן D'Artacán y los tres Mosqueperros

מה קורה כאשר החשמן רישלייה קודם מזימה מרושעת וסודית על מנת להפיל את המלך? ישנה רק דמות אחת שיכול הלהציל את המצב! זה כמובן המוסקיטר החדש הנקרא דארטניאן הכלבלב מגיע לפריז במטרה להפוך לגיבור. והוא אכן ממש את שאיפתו ומציל את המצב. 

מדובר בסרטו של הבמאי טוני גרסיה סטפן יוז שהופק עם התאוששות הקולנוע בעולם בשנת 2021. על הפקה תסריט הופקד דאג לנגדה. אם השם נשמע לכם מוכר אז נכון, סרט הילדים החדש מבוסס על ספרו של: אלכסנדר דיומא. 

כרטיסים לסרט 1+1 מובילנד, סינמה סיטי, יס פלנט, רב חן, לב 

כאשר אנו יוצאים לסרט בבית קולנוע העלות המוערכת של הבילוי היא כ-100 ש"ח. מחיר זה מורכב מעלות כרטיס בכ-45 ש"ח+ חניה אם צריך. זה לפני שתייה וכיבוד. אבל אפשר לחסוך לפחות במחצית הסכום הזה באמצעות הטבות בכרטיסי אשראי המאפשרים רכישת כרטיס שני מתנה או הנחות בסגנון 1+1 לכרטיס קולנוע.

איה סרטי ילדים חדשים 2023 מומלץ בקולנוע? 

אגדה ממבט ראשון  Amulet of Life
סרט הרפתקאות לכל המשפחה. גבריאל, אביר צעיר הנקלע להרפתקה כאשר אבן עתיקה נחטפת מן ארמון המלך. מי שיפעיל את כוחות הקסם שלה, יכול להוביל להרס וחורבן הממלכה. לצד האביר יוצאת חבורה הכוללת את נערת קרקס , שדון ג'לי מטורלל, שטיח מעופף נמרץ, וחרב קסמים משעשעת. יחד הם יעברו בין עולמות קסומים, ילחמו במפלצת הקרח, יגלו שיקוי נצח וייקלעו להרפתקאות מסמרות שיער על מנת להשיב את הממלכה על כנה. בתפקיד החרב – דניאל סטיופין (אנטולי מ"קופה ראשית")

הטבות רב חן רכישת כרטיס עם הטבות כרטיס אשראי

מבצע 1+1 למחזיקי כרטיס ישראכרט
כרטיס אשראי של בנק לאומי בכרטיס אשראי בנקאי זכאים להטבת 1+1
כרטיס שני חינם לסרט ללקוחות אמריקן אקספרס
1+1 למחזיקי כרטיס DINERS CLUB
חדש! 1+1 על פופקורן רגיל רק ללקוחות DINERS CLUB
לקוחות Pepper שקיבלו באמצעות אפליקציית Pepper קוד הטבת 1+1 יכולים לממשו בקופות הקולנוע או באינטרנט.

צפו בווידאו עם דיבוב עברית דארטניאן ושלושת המוסקטרים