דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022 המודחת העשירית

דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022 הנציגה של ראש העין תזכה בגמר ? המודחת העשירית 

אם הרשתות החברתיות הן מדד לקראת השלבים הבאים של התכנית אז יש לנו זוכה כמעט ודאית. למה ? דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022 נציגת ראש העין תזכה בגמר. בדקנו בפייסבוק אנו לא זוכרים כזו גאווה בקבוצות. אם תרצו היא השורדת המצטיינת בכל מה שקשור לסיקור טייליין האח הגדול.

טליה עובדיה היא הזוכה באח הגדול 2022 שתזכה במיליון שקלים בר הגיעה למקום השני 

ובינתיים בעוד היא שורדת את ההדחה הראשונה. מי כן הודחה? המודחת הראשונה מבית האח הגדול – רחל בורטה . איך היא הגיבה ?  "אין לי מושג למה הודחתי, ציפיתי להגיע רחוק יותר". אז נכון שהייתה לה פליטת הפה נגד הדיירת יוצאת לבנון ריוואה ראסלן – שאהובה בבית האח. אבל בגלל זה מדיחים?. עכשיו בואו נראה כיצד ישפיע המשולש הרומנטי בו מעורב אליאב, בין האקסית לדיירת החדשה. האם זה מה שיציל את דינה מהאח הגדול מהדחה?.

מה קורה בבית אחרי 33 ימים?. אנחנו יכולים לעדכן את הדיירת שבראש העין יש קצת בלאגן. אבל היא עדיין לא הודחה. מי כן? שלושת המודחים הראשונים הם עמרי אלפיה, רחל בורטה ולצערנו גם דיאנה טרננקו. בינתיים גם אליאב טעתי וגם שרון בניפוסי הודחו ודינה שלנו מראש העין עושה חיל ואולי תזכה בגמר האח הגדול 2022.

בקבוצות הפייסבוק מפרגנים תעודת זהות דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022  

אין לה קלים מקפיץ כמו שיש לאחיות כמו הקליפ אילנה ודיאנה טרננקו מהאח הגדול. אבל כמו שזה נראה עכשיו ברשתות החברתיות ובעיקר בפייסבוק, זו הולכת להיות העונה שלה. נציגת ראש העין, הקופאית של רכבת ישראל ואם הילדים היא המתמודדת שעד עכשיו נחשפים בעיקר גילויי אהבה כלפיה. מה זה אומר ? היכן מפרגנים לה ובאלו קבוצות תוכלו למצוא אותה.

דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022 צילום מתוך פייסבוק

דינה ערמי שמחי האח הגדול 2022 צילום מתוך פייסבוק

השנה של ראש העין בבידור מהסדרה מנגן ושר ועד לאח הגדול 

הרבה שנים שראש העין בצל. אם לא זכיתם בדירה במסגרת מחיר למשתכן אין מצב שהייתם מגיעים מתל אביב אליה רק לאכול משהו. התנועה היא מראש העין החוצה. עיר שינה קלאסית. אבל לא עוד. תוך שנה ושתי סדרות טלויזיה היא חוזרת לבכורה הגדולה. איפה גדרה, איזה עקרון, מה נשאר בבני עייש ?. אל תעשו צחוק.

עוד באתר כזה לא ראיתם הקליפ אילנה ודיאנה טרננקו מהאח הגדול צפו בווידאו

אחרי שהסדרה מנגן ושר לצפייה ישירה חשפה בפני הצופים את התרבות המפוארת של ראש העין, עכשיו התור להכרה הגדולה. עליית מדרגה בשידור חי. לעיר התימנים יש נציגה באח הגדול. ולא סתם אחת. כזו שמקבל את מלוא הפרגון ברשתות החברתיות.

ומה קרה בבית האח ?שימו לב לטוויסט- ביום השישי נכנסו עוד 2 דיירות. מי עוד בבית האח? כניסה מפתיעה של טליה, האקסית של אליאב. ובסך הכל נוספו שרון וטליה האקסית של אליאב טואטי שהוא המודח הרביעי מבית האח הגדול. איזו הפתעה של ממש.

רשימת המודחים המעודכנת 2022

  1. אליאב טעטי
  2. דיאנה טרננקו
  3. עמרי אלפיה
  4. רחל בורטה
  5. והחמישי הוא לא אחר מאשר שרון בניפוסי.
  6. דוד מהצרי בן ה-63, מדריך ריקודי עם ממושב בית עוריף.
  7. דנה אמסלם היא רק בת 22,  כוכבת רשת.
  8. לירן רוזן
  9. דינה ערמי
  10. דיאן שוורץ

 

המודחת השביעית מבית האח דנה אמסלם 

יום רודף יום בבית האח ואיך אפשר בלי רשימת ההדחה שמתחילה להיות ארוכה. מי הודח השבוע מבית האח?. דנה אמסלם. מאוכזבים? גם אנחנו. היו לא מעט צופים בערוץ 26 לצפייה שיירה חינם שצפו שהיא יכולה לזכות במר האח הגדול 2022.

תימנים הקבוצה הרשמית מחכה לזוכה שלה 

אני לא יודע אם יש עוד דייר או דיירת בבית האח השנה שמקבל כזה פרגון. קחו למשל את אחת הקבוצות החזקות בפייסבוק. קוראים לה הקבוצה הרשמית של התימנים ויש לה כ 80,000 חברים ועוקבים. הפוסט הפותח בקבוצה היה אודות דינה הדיירת השניה שנכנסה לבית האח היא מנחגנ׳ה. גם תימניה גם צליאקית (לא אוכלת קמח וכל מה שעם חיטה). קרע אותי מצחוק גיא זו-ארץ: ״בטח היה לה קשה לגדול על רסק עגבניות..״.

ועכשיו הזמן של ה SMS – האם חברי הקבוצות בפייסבוק ישלחו הודעות תמיכה שקובעות מי יזכה באח הגדול 2022?. כל מי שצופה בשידורי ערוץ 26 לצפייה ישירה יודע כמה קשה לשרוד את ההדחות באח הגדול.