דלי יאנגו משלוחים Deli by Yango שעות פעילות המלצות

דלי יאנגו משלוחים Deli by Yango שעות פעילות המלצות

מי היה מדמיין לפני שנה שכך יראו קניות המכולת שלנו. את הספונטניות של קפיצה למכולת או הסופר השכונתי החליפו אפליקציות. למדנו לתכנן קניות גדולות ולמדנו שגם קניות מעכשיו לעכשיו אפשר לעשות ברשת. דלי יאנגו משלוחים Deli by Yango שעות פעילות המלצות היא האפליקציה שהייתי צריך על מנת להמשיך להתפנק בבית.

דלי יאנגו משלוחים Deli by Yango שעות פעילות המלצות

דלי יאנגו משלוחים Deli by Yango שעות פעילות המלצות

משלוחים תוך עשרים דקות דלי יאנגו  

אם בתחילת המשבר באזור חוש מרץ 2020 היינו צריכים להמתין כשבוע עד שנקבל מועד משלוח מהסופר מרקט היום כבר עולם קניות באון ליין עובד הרבה יותר טוב. אין מועד פנוי למשלוח באחד המרכולים המוכרים ואני צריך כפית סוכר וחלב? המכולת סגורה ולא בא לי לצאת. יש פתרון. אני מודה שבהתחלה הייתי סקפטי מעט. משלוח תוך כחצי שעה, זה לא באמת עומד לקרות, נכון?

ואז לפני מספר שבועות ישבנו מול המסך, המשלוח הגול היה צריך להגיע רק מחר והגלידה נראתה כמו חלום רחוק. שמעתי שיש משלוח תוך 20 דקות אמר הבן שלי. מה שבטוח בלקנות און ליין הוא הרבה יותר טוב ממני.

חיש קל נגשתי לחנות האפליקציות, הורדתי את Deli by Yango, והתחלנו לחפש מוצרים. להגיד שזה המרכול הכי זול…..לא ממש. המבחר אגב מעולה. המחירים בהתאם והיום ממילא גם אין דמי משלוח. ואז הגיעה ההפתעה הגדולה- זמני המשלוח.

3 משלוחים בזה אחר זה המשלוח הגיע תוך פחות מחצי שעה. מסודר מטוקטק כאילו אני ארזתי בעצמי. עם המחירים כבר למדתי לחיות, עם הזמן עושה רושם שהם גם לא מי יודע מה יקרים ביחס לאחרים. והמשלוח, הוא כאמור בחינם נכון לעכשיו.

מה אפשר למצוא בדלי ינגו 

תחשבו על מכולת שיש בה כמעט הכל. בחלק מהמקרים האריזות קטנות יחסית והמחיר לליטר מרכך כביסה אולי לא הכי זול, כל היתר מזכיר לי באופן אישי ולטובה, את הימים הראשונים של סופר קופיקס. אריזות קטנות, מדוד בדיוק לצרכים של אדם מתבגר שחי לבדו, אבל בהחלט יסגור פינה למשפחה עם כמה קניות מכולת.

באחד הימים הזמנו מרק עוף שהיה מעולה.

עד מתי אפשר להזמין בדלי של ינגו באפליקציה 

ראשון עד חמישי – 7:00-23:00

ששי שבת – 9:00-21:00

ביקורת יאנגו דלי לסיכום- מעולה ומומלץ! ממספר משלוחים שרכשנו היינו מאד מרוצים! מה נשאר לנו לקוות? שהם ימשיכו כך.