האח הגדול 2022 רשימת דיירים סופית! חשיפה!

האח הגדול 2022 רשימת דיירים סופית! חשיפה!

בלוגר האח הגדול 2022 רשימת דיירים סופית! חשיפה! בלוג האח קיץ 2022 לדעת ראשונים- הרשימה במלאה של דיירי האח הגדול ערוץ 13 לצפייה ישירה. הרשימה המלאה! צפו בווידאו החשיפה. צפו בווידאו המלא. חשיפת המתמודדים לפני התחלת העונה החדשה. אז בואו נראה היום בערב רשימת הדיירים המלאה לשנת 2022.

צפו עכשיו בסרטון –מה קרה במיטה של האח הרומן הסודי ?

המודחת הראשונה מבית האח הגדול – רחל בורטה . איך היא הגיבה ?  "אין לי מושג למה הודחתי, ציפיתי להגיע רחוק יותר". אז נכון שהייתה לה פליטת הפה נגד הדיירת יוצאת לבנון ריוואה ראסלן – שאהובה בבית האח. אבל בגלל זה מדיחים?.

וכמו שאומרת האישה שאיתי תן לי אהבה. אז מה שאפשר לעשות מחוץ לבית לא תמיד דומה למה שקורה תחת עיני המצלמות. למה הכוונהלתחום הרומנטי, לא מה. אליאב נמצא בין האקסית טליה עובדיה לבין דיירת נוספת. אז במי הוא ייבחר?

מתי מתחיל השנה האח הגדול 2022 ערוץ 13 לצפייה ישירה

מה קורה כאשר מסתיים חג שבועות השנה ? מה קורה ביום בו חוזרים לעבודה לאחר האסרו חג ? כולנו פותחים יומנים ומשריינים. שימו לב לתאריך האח הגדול 2022 – יום שלישי 07/06/2021 החל משעה 21:15 בערוץ 13.

האח הגדול 2022 רשימת דיירים סופית! חשיפה!

האח הגדול 2022 רשימת דיירים סופית! חשיפה!

ואלו שמות הדיירים בבית האח- אתם מכירם אותם.

השנה ההפקה נוקטת בצעד קצת שונה. היא לא מניחה לשמועות לגבי זהות המשתתפים לעבור ברשתות החברתיות בלי התערבות שלה. זה גבר חידוש. אז כמו שצופי הופעת מארון 5 כבר ראו. הדיר הראשון שייכנס העונה הוא צעיר בן 21 מתל אביב. הוא הוצג בלבוש שושו על המסכים, ברשתות כבר יש לחשושים מי הוא ומתי יחגוג יום הולדת בבית האח. ברשתות החברתיות התפרסמו עד מספר שמות

מודעות גוגל
אליאב טעטי נציג ראשון לציון רווק בן 32
דיאן שוורץ רווקה בת 23 מתל אביב שקבלה את המשימה הראשונה לגור בחדר צדדי וקטן עם עוד 3 משתתפים. נו מה נגיד על המשימה? צפוף באוזן.
דניאל מלכה בן 22 מתל אביב
הירושלמית בר כהן בת 31 רווקה עם ילד
הן לא תאומות אבל הן אחיות והן צמד הדיירות של האח הגדול דיאנה בת 31 ואילנה בת 30 מחיפה
הצעיר שבדיירים אופק לוי בן 21 מתל אביב – סיפר באומץ לחבריו בבית על החרם שעבר בנעוריו
התל אביבי בת 30 רווקה וקוראים שרין אברהם קבלו אותה
התל אביבי שחף רז בן 33
מרינה קוזנצובה נציגת גבעתיים בת 20

שימו לב לטוויסט- ביום השישי נכנסו עוד 2 דיירות. מי עוד בבית האח? כניסה מפתיעה של טליה, האקסית של אליאב. ובסך הכל נוספו שרון וטליה האקסית של אליאב.

הכירו את הדיירת מראש העין

נציגת ראש העין דינה ערמי שמחי בת 58. ומה כתבו על זה בתגובה בקבוצת הפייסבוק של התימנים ? " דינה הדיירת השנייה שנכנסה לבית האח היא מנחגנ׳ה גם תימניה גם צליאקית (לא אוכלת קמח וכל מה שעם חיטה). הרג אותי מצחוק גיא זו-ארץ: ״בטח היה לה קשה לגדול על רסק עגבניות..״

נתנאל רודניצקי נציג העיר רמת בבית האח הוא בן 32
קאזם חליליה – בן 28 מתל אביב רווק במקור מהכפר איקסל. לאחר הכניסה לבית פורסם שמשפחתו התנערהב ממנו בעבר ובהווה.
רחל בורטה בת 70 מתל אביב  – המודחת הראשונה מבית האח. לא נעים?. לא נורא.
ריוואה ראסלן לראשונה בבית האח דיירת שנולדה בארץ הארזים היא בת 26 רווקה מקרית שמונה

חופש גדול 2022 האטרקציות של החופש

#האח_הגדול #2022בכפוף לשינויים של הרגע האחרון. אין ספק שהשנה יש פחות באזז משנים קודמות, אולי כי התעייפנו כבר מתוכניות שלא מייצרות תוכן אלא בזכות סיר לחץ חברתי.

האח הגדול שידור ישיר ערוץ 13. כך תוכלו לצפות באינטרנט בתוכניות האח הגדול. העונה החדשה צפויה להיות מעניינת ומרתקת לא פחות. השאלה היא האם נזכה שוב לדמות אהובה נוסח זהבה בן או שמות שנויה במחלוקת בסדרה כמו רמי ורד. בקיצור, העם אמר את דברו, אחוזי הצפייה של האח הגדול ככל הנראה שווים את ההשקעה ואת הזמן שאתם מבלים מול המסך.

צפו בווידאו החדש חשיפה דיירים ומידע ספוילרים האח הגדול 2022

ערוץ האח הגדול שידורים ישירים מהבית

עם צמד המנחים לירון ויצמן וגיא זו-ארץ הפנים של ערוץ 13. האם מצפה להם עונת רייטינג או עונה דלוחה? ועוד שאלה חשובה, מה תציב מול קשת 12 לצפייה ישירה בימי השיא. הקרב על הצופים הולך להיות לא פחות קשה מאשר להישאר בבית האח ולזכות בפרס הגדול.

כל זוכי התכנית מי זכה במקום הראשון ובפרס הגדול של האח ?

שפרה קורנפלד
אלירז שדה
ג'קי מנחם
קותי סבג
טהוניה רובל
טל גלבוע
אביחי אוחנה
ברק אדרי
שי מיקה יפרח
ישראל אוגלבו
תקווה גדעון
זהבה בן
דודי מליץ
מושיק עפיה
אסף גורן
אורן חזן

שימו לב שהשנה מדובר בעיקר במשתתפים שאינם סלב. זאת אומרת שתשכחו ממשהו ממדורי הרכילות או איזה ששם שהולך חזק בהשקות ועכשיו מגיע לבית האח הגדול עונת 2022.